شما اینجا هستید

اخبار برتر » چگینی: فولادی سرمربی تیم بانوان کن در لیگ برتر تکواندو است/ مسئولیت خلج‌زاده و صفرپور را به زودی مشخص می‌کنیم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، کیومرث چگینی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم، در خصوص جدایی وحید عبداللهی از کادرفنی تیم تکواندو کن اظهار داشت: عبداللهی حدود یک ماه قبل به ما اطلاع داد که در حال مذاکراه با باشگاه فتح صدر البرز برای قبول مسئولیتی جدید است. ما به پاس خدمات و تلاش‌های صادقانه  عبداللهی در سالیان گذشته این اجازه را دادیم تا او با مجموعه فتح صدر البرز که به تازگی در بخش بانوان و به احتمال زیاد در بخش آقایان قصد سرمایه‌گذاری را دارد، مذاکره کند.

وی تصریح کرد: بعد از چند روز عبداللهی به ما اعلام کرد مذاکراتش با فتح صدر البرز مثبت بوده است و به جمع‌بندی رسیده است تا با عنوان مدیرفنی با تیم‌های نونهالان و نوجوانان این باشگاه همکاری کند. من، زوار، مجموعه بازیکنان و عوامل فنی باشگاه کن از عبداللهی به عنوان یک دوست خاطرات بسیار خوبی داریم و در مسئولیت جدید برای او آرزوی موفقیت داریم.

مدیرعامل تیم کن در خصوص توافق همزمان با صفرپور و خلج‌زاده برای حضور در کادرفنی تیم بانوان این باشگاه گفت: با خلج‌زاده حدود ۲ سال قبل سابقه همکاری به عنوان مدیرفنی تیم‌های آینده‌سازان باشگاه را داشتیم و به جهت شناخت از او در قامت بازیکن ملی، مربی در لیگ و تیم‌ ملی نونهالان و همچنین عدم تیمداری احتمالی باشگاه اسپریچو، دوست داشتیم مجددا از حضور و تجربیات او استفاده کنیم.

چگینی خاطرنشان کرد: برای همکاری با صفرپور نیز استاد کمرانی مشاور فنی باشگاه، فولادی سرمربی تیم بانوان و زوار سرمربی تیم مردان پیشنهاد همکاری مجددا را داشتند. صفرپور در سالیان اولیه که پا به عرصه تکواندو گذاشتیم از همکاران مجموعه ما بودند، اما بنا به اختلاف سلیقه و نظر از همه جدا شدیم. استارت همکاری با صفرپور از یک ماه قبل زده شد و با توجه به درگیری احتمالی کادرفنی بانوان ما در بحث کسب سهمیه المپیک و اولویت ما در حفظ منافع ملی، نیاز به تقویت تیم بانوان دیدیم.

وی در خصوص شرح وظایف و مسئولیت‌های فنی خلج‌زاده و صفرپور با توجه به حضور فولادی به عنوان سرمربی این تیم در فصل گذشته گفت: شرح وظایف این مربیان در اولین جلسه فنی در هفته جاری مشخص خواهیم کرد. قطع به یقین فولادی همچنان سرمربی تیم ما در مسابقات لیگ برتر تکواندو هستند و در خصوص مسئولیت سایر اساتید نیز به جمع بندی خواهیم رسید.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::