شما اینجا هستید
اخبار برتر » سلحشوری: هنوز به صورت انفرادی تمرین می‌کنم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مرجان سلحشوری در گفت‌و‌گو با خبرگزاری فارس در اصفهان در مورد وضعیت تمریناتش اظهار داشت: هنوز به صورت انفرادی تمرین می‌کنم، تمریناتی را برای حفظ آمادگی‌ام در نظر گرفته‌ام و سعی کردم آن‌ها را انجام دهم تا از نظر بدنی برای شروع دوباره اردوها و مسابقات آماده باشم.

ملی‌پوش اصفهانی پومسه افزود: از سرمربی تیم ملی برنامه تمرینی نمی‌گیرم اما با وی در تماس هستم و ایشان تا جایی که بتواند کمک می‌کند.

وی در پاسخ به این موضوع که فدراسیون تکواندو پیشنهاد حضور دوباره پومسه در مسابقات آسیایی به اتحادیه تکواندو آسیا را داده، گفت: پومسه برای نخستین‌بار در بازی‌های آسیایی جاکارتا حضور داشت و موفق شدم مدال نقره را کسب کنم که خیلی خوب بود؛ خیلی عالی می‌شود که با این نظر موافقت شود و پومسه در دوره بعدی بازی‌های آسیایی نیز حضور داشته باشد.

سلحشوری خاطرنشان کرد: قطعا می‌توانیم در دوره بعدی عملکرد بهتری داشته باشیم زیرا یک تجربه خوب از دوره قبلی داریم.

ملی‌پوش اصفهانی پومسه تصریح کرد: با توجه به نخستین حضور پومسه در بازی‌های آسیایی و این‌که مسابقات به صورت تک حذفی بود، مسؤولان و مربیان از عملکرد تیم ملی پومسه در بازی‌های آسیایی جاکارتا راضی بودند.

وی در پایان گفت: خیلی از کشورها نتوانستند در هیچ بخشی مدال بگیرند اما ۲ مدال نقره کسب کردیم که جایگاه خوبی بود؛ امیدوارم این اتفاق با نتایج و مدال‌های بهتر در دوره بعدی مسابقات آسیایی تکرار شود.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::