شما اینجا هستید
اخبار برتر » رونمایی از خریدهای جدید فتح صدرالبرز

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس و به نقل از خبرگزاری مهر، تیم تکواندو فتح صدر البرز که فصل گذشته برای اولین بار وارد لیگ برتر شده بود، بعد از لغو مسابقات به دلیل شیوع ویروس کرونا، با تصمیم سازمان لیگ و به صورت مشترک به عنوان قهرمانی دست یافت.

اما مسئولان این تیم برای آنکه در فصل پیش رو در صورت کنترل کرونا و برگزار شدن مسابقات، از ابتدا با قدرت برای دفاع از عنوان قهرمانی خود وارد مسابقات شوند، ضمن حفظ ترکیب فصل قبل خود سه ملی پوش تکواندو را نیز به ترکیب خود اضافه کردند.

یلدا ولی نژاد دارنده مدال طلای المپیک نوجوانان در برزیل که فصل قبل در تیم اسپریچو عضویت داشت، با عقد قراردادی به فتح صدر البرز پیوست. مبینا کلیوند دارنده نقره جهان و طلای آسیا نیز از وزن اول اسپریچو راهی فتح شد.

پریسا جوادی نایب قهرمان آسیا نیز که فصل قبل در هیچ تیمی حضور نداشت، دیگر تکواندوکاری بود که به فتحی‌ها به توافق رسید. با حضور جوادی، پوراسماعیل و کیادلیری جمع مازنی‌های فتح به عدد سه رسید.

سازمان لیگ تکواندو در تلاش است تا وزارت ورزش را متقاعد کند تا مجوز برگزاری رقابتهای لیگ برتر را دریافت کند. تدوین و ارسال الزامات و پروتکل‌های بهداشتی از سوی فدراسیون به ستاد کرونا در ورزش انجام شده ولی تا کنون پاسخی دریافت نشده است.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::