شما اینجا هستید
اخبار برتر » سامانه بانک اطلاعات تکواندوکاران هیانگ راه اندازی شد

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، با توجه به اینکه تمامی فعالیت‌های بخش هیانگ (ITF) از سال ۱۳۹۳ به فدراسیون تکواندو واگذار شده است؛ برهمین اساس و به منظور ساماندهی و فراهم کردن امکان ثبت آنلاین اطلاعات ورزشکاران ITF، سامانه بانک اطلاعات این سبک زیر نظر فدراسیون راه اندازی شده و ضروری است تکواندوکاران فعال در این سبک نسبت به ثبت نام و یا تکمیل اطلاعات خود در سامانه اقدام نمایند.

با توجه به تعدد سازمان‌ها و انجمن‌های داخلی و بین‌المللی فعال کشور امکان ثبت و عضویت برای تمامی پیشکسوتان، مربیان، داوران و هنرجویان پیش بینی شده است.

هر فرد می‌بایست اطلاعات مورد نظر در سامانه را با دقت تکمیل نماید و ثبت نهایی برابر هر درخواست پس از مدارک ارسالی توسط کمیته هیانگ فدراسیون تکواندو انجام خواهد شد.

دسترسی به تمامی فرآیندهای سامانه بانک اطلاعات از طریق مرورگر کروم به آدرس اینترنتی http://www.tkdbank.org/login.aspx و کد کاربری itfmember و رمز عبور ۱۲۳۴۵۶ برای عموم فعالین ITF فراهم شده است.

لازم به ذکر است که با توجه به اعلام نتایج قبول شدگان دوره آموزشی و آزمون برگزار شده طی سال ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۸ به منظور صدور و ارسال حکم، افراد می‌بایست با مراجعه به باک اطلاعات نسبت به تکمیل و یا تصحیح مشخصات خود اقدام کنند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::