شما اینجا هستید

اخبار برتر » حضور ۷ پاراتکواندوکار ایرانی در جمع برترین‌های جهان

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، فدراسیون جهانی، رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه آگوست اعلام کرد.

مهتاب نبوی نخستین بانوی پاراتکواندوکار کشورمان با ۸۲٫۵۰ امتیاز همچنان در رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (K41) قرار دارد.

سعید صادقیان‌پور در وزن ۶۱- کیلوگرم (K42 ) با ۱۷۳٫۵۰ امتیاز در رده دوم قرار دارد. سجاد جوانبخت در این وزن و کلاس ۴۴ با ۳۹٫۱۸ امتیاز در رده سیزدهم جای گرفته است.

محمدرضا شعبانی در وزن ۷۵- کیلوگرم (K42) با کسب ۶۸٫۴۱ امتیاز رده ششم را به خود اختصاص داده است و مهدی کردلو دیگر نماینده این وزن با ۸٫۸۲ امتیاز در رده چهاردهم قرار دارد.

احمد نریمانی هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K42) نیز با ۱۶۰٫۳۰ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ کرد. مهدی بهرامی آذر در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K43) با ۹۰٫۵۰ امتیاز به جایگاه دومی خود تداوم بخشید.

مهدی پوررهنما در وزن ۷۵- کیلوگرم (K44 ) با ۱۶۱٫۸۴ امتیاز در رده سومی قرار دارد. محمود جعفرزاده نیز با ۴۳٫۵۸  امتیاز در رده سیزدهم قرار گرفته است. علیرضا بخت در این وزن در رده چهل و هفتم قرار دارد.

اصغر عزیزی پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۴ K) با ۱۲۱٫۱۸ امتیاز در جایگاه ششم جدول رده‌بندی قرار گرفت. حامد حق‌شناس دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۴۰٫۳۸ امتیاز رده پانزدهم را به خود اختصاص داد. محسن عبدی در این وزن نیز جایگاه پنجاه و نهمی را در اختیار دارد.

پاراتکواندو برای نخستین بار در بازی‌های پارالمپیک توکیو برگزار می‌شود که مهدی پوررهنما و اصغر عزیزی موفق شدند سهمیه حضور در این رقابت‌ها را کسب کنند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::