شما اینجا هستید
اخبار برتر » نعیمی: ملی‌پوشان ناشنوا به صورت انفرادی تمرین می‎‌کردند/ اتفاقات خوبی در بخش تکواندو ناشنوایان خواهد افتاد

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، حسینعلی نعیمی سرمربی تیم ملی ناشنوایان مردان در گفت‌وگو با انجمن تکواندو ناشنوایان ضمن ابراز تاسف از شرایط کنونى که باعث لغو همه رویدادهاى بین المللى شده گفت: پیش از این قرار بود بازی‌های آسیایی ناشنوایان سال گذشته و در کشور هنگ‌ کنگ برگزار شود که به دلیل اغتشاشات داخلی در این کشور، این بازی‌ها به تعویق افتاد و قرار شد شهریورماه ۹۹ در کشور بحرین انجام شود.

وی اظهار داشت: برهمین اساس مقرر شد از خردادماه امسال اردوی تیم ملی تکواندو ناشنوایان مردان و زنان ایران تشکیل شود تا با آمادگی کامل در بازی‌های آسیایی ناشنوایان در بحرین حضور پیدا کنیم که این بازی‌ها نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا در سال ۲۰۲۰ لغو شد.

نعیمی با بیان اینکه پیکارهای تکواندو قهرمانی ناشنوایان جهان نیز قرار بود آبان امسال در کشور یونان برگزار شود، گفت: این پیکارها نیزبه دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد.

سرمربی تیم ملی تکواندو کیوروگی ناشنوایان مردان خاطر نشان کرد: در این مدت ملی‌پوشان به صورت انفرادی تمرین می‌کردند و ما آنها را زیر نظر داشتیم؛ تمریناتشان را به صورت ویدئو و از طریق شبکه‌هاى مجازى ارسال می‌کردند که بعد از مشاهده، موارد لازم را به آنان تذکر می‌دادیم.

نعیمی افزود: ما طبق برنامه های اعلام شده پیش می‌رفتیم که مسابقات یک به یک کنسل شدند و همین امر باعث ایجاد ناامیدی و از بین رفتن روحیه ملی پوشان شد.

وی با اشاره به برگزاری جلسه با مسئولین انجمن تکواندو یادآور شد: پیشنهادات خوبی مطرح شد که در صورت تصویب و اجرایی شدن اتفاقات خوبی در بخش تکواندو ناشنوایان خواهد افتاد.

سرمربی تیم ملی تکواندو ناشنوایان تاکید کرد: ملی پوشان آمادگی خود را حفظ کرده و با روحیه و انگیزه برای برنامه‌های آتی آماده آماده شوند؛ حتما به زودی به فضای تمرین و مسابقات بازخواهیم گشت تا خود را برای رویدادهای پیش رو آماده سازیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::