شما اینجا هستید
اخبار برتر » ضربه صورتی که در بازی های آسیایی ۲۰۰۶ زدم، محاسبه نشد/ اولین مدال طلای بین المللی را در تاریخ تکواندو بانوان به ثبت رساندم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، یکی از ویژگی‌های دوران قهرمانی خاطرات تلخ و شیرین است که هر ورزشکار با آن دست و پنجه نرم می‌کند. روایت داستان های واقعی از زندگی قهرمانان که سال‌ها در صندوقچه اسرار آنها مانده و به فراموشی سپرده شده شنیدنش خالی از لطف نیست.

نازیلا نظامی هوگوپوش اسبق تیم ملی تکواندو از خاطرات دوران قهرمانی خود به تکواندو پلاس می‌گوید:

«دومین حضور بانوان در مسابقات برون مرزی مربوط به تورنمنت اتریش در سال ۲۰۰۳ بود که من نیز جزو نفرات اعزامی به این رویداد بودم و توانستم اولین مدال طلای بین المللی را در تاریخ تکواندو بانوان به ثبت برسانم.

رقابت‌های بین‌المللی سطح فنی بسیار بالایی داشت و برای ما سخت و سنگین بود چراکه تجربه کافی نداشتیم و تنها در مسابقات کشوری شرکت می‌کردیم.

سرمربی تیم ملی آن دوره پروانه تهرانی بود و تمریناتمان را در استادیوم آزادی پیگیری می‌کردیم که بسیار فشرده و عالی بود.

خاطرات تلخ زیادی دارم، یکی از آنها مربوط به مسابقات جهانی ۲۰۰۷ چین است که بعد از چند ماه تمرین فشرده نتوانستم نتیجه خوبی بگیرم و فکر می‌کنم سطح تمریناتمان برای حضور در آن رقابت ها اصلا کافی نبود. همچنین در بازی‌های آسیایی ۲۰۰۶ نتیجه را واگذار کردم و این در حالی بود که ضربه‌ای به صورت حریف زدم اما داوران آن را محاسبه نکردند و با اختلاف سه امتیاز باختم.»

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::