شما اینجا هستید

اخبار برتر » رونمایی از اپلیکیشن تخصصی تکواندو / شیاپ چانگ دیگر تعطیل نیست

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مراسم رونمایی از اپلیکیشن تخصصی تکواندو با حضور معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش وجوانان در خانه تکواندو برگزار شد.

در روزهایی که حرکت ورزش در دنیا با دست اندازهای زیادی روبرو شده است، بسیاری از فدراسیون ها به دنبال اجرای برنامه‌های خود با رو‌ش‌های مختلفی هستند. یکی از این روش‌ها، پیگیری‌ برنامه‌ها از طریق فضای مجازی است.

برهمین اساس فدراسیون تکواندو سعی کرده که در روزهای کرونایی بسیاری از برنامه های خود را از طریق فضای مجازی پیش ببرد.

در روزهایی که شیوع بیماری کرونا بسیاری از فعالیت های ورزشی را تعطیل کرده است، مشکلات عدیده ای برای قهرمانان در رشته های مختلف ورزشی از جمله تکواندو پیش آمده است. مگر می شود که برنامه های یک فدراسیون را ماه ها تعطیل کرد؟ به همین دلیل هم مسئولان فدراسیون تکواندو سعی کردند که از طریق فضای مجازی بسیاری از برنامه های خود را پیش ببرد.

برگزاری برخی از کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی در ماه‎های اخیر و همچنین راه اندازی یک اپلیکیشن از جمله برنامه‌های فدراسیون تکواندو در فضای مجازی بود.

اپلیکیشن تخصصی تکواندو با عنوان TaekApp با هدف دسترسی آسان و سریع خانواده بزرگ تکواندو به اخبار، بخشنامه‌ها، آزمون و رویدادهای آنلاین، دوره‌های هماهنگی و آموزشی، آموزش فرم‌ها و حرکات و … راه اندازی شده که فاز نخست آن با حضور جمعی از بزرگان ورزش و قهرمانان تکواندو رونمایی شد.

در مراسم رونمایی از این اپلیکیشن مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان هم حضور داشت که شاید همین موضوع خودش نشان دهنده اهمیت این کار مهم باشد.

در این آئین مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، علیرضا خسروی مدیر کل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی، سیدمحمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو، زهرا سروی نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو، محمد اسماعیل آذرپاد، آرش فرهادیان مدیر سازمان تیم‌های ملی تکواندو، فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی تکواندو، پیام خانلرخانی، مرتضی کریمی، محمدرضا زوار، محمد باقری معتمد، کوروش رجلی، مسعود حجی‌زواره، میرهاشم حسینی، آرمین هادی‌پور و ناهید کیانی حضور داشتند.

با راه اندازی این اپلیکیشن جامعه تکواندو به طور آنلاین می‌تواند در جریان تمامی برنامه ها باشد و دیگر برنامه‌های فدراسیون تکواندو تعطیل برداری نیست و تقریبا به طور ۲۴ ساعت فدراسیون تکواندو با جامعه هدف خود در ارتباط است. دیگر برای اینکه داوران در جریان آخرین قوانین روز قرار بگیرند، نیازی نیست که حتما کلاس‎های آموزشی بر قرار باشد چراکه آنلاین تمامی اطلاعات در اختیار آنها قرار می گیرد.

مربیان تکواندو هم دیگر برای گرفتن درجه‌های مربیگری خود منتظر برگزاری دوره‌های آموزشی نمی‌مانند چراکه به طور آنلاین می‌توانند در جریان آخرین دوره‌ها قرار بگیرند. حتی مربیان ملی هم می‌توانند اردوهای مجازی برگزار کنند و برنامه‌های آماده سازی خود را به طور شبانه روزی در اختیار ملی پوشان قرار دهند. با این اپلیکشن فدراسیون تکواندو قدم در عصر جدیدی می‌گذارد و می تواند تمام سدهای ایجاد شده به خاطر تعطیلی‌های کرونا را بشکند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::