شما اینجا هستید
اخبار برتر » زندگی نباتی دختری که قربانی ساخت و سازهای غیرمجاز شد

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، «مهسا آقایی» روزی که از باشگاه در حال برگشتن به خانه بود به دلیل بسته شدن مسیر پیاده‌رو توسط سازندگان یک ساختمان، ناچار می‌شود از کنار خیابان عبور کند اما همان لحظه یک خودرو با وی برخورد می‌کند و پس از ضربه شدید مغزی و ایست قلبی به بیمارستان می‌رسد.

حالا حدود یک سال از آن حادثه که به گفته پدر مهسا به دلیل بسته بودن غیر قانونی پیاده‌رو در سایه عدم نظارت شهرداری اتفاق افتاد می‌گذرد و مهسا دیگر قادر به هیچ حرکتی نیست.

غلامرضا آقایی پدر مهسا درباره روز حادثه به خبرنگار ایسنا گفت: مهسا هنگام بازگشت از باشگاه  به دلیل بسته بودن مسیر پیاده رو توسط  برج دوقلو و ساخت و ساز غیر قانونی مجبور شده از حصارهای فلزی مقابل برج عبور کند و از گوشه جدول حرکت کند در همان حین یک خودرو با سرعت خیلی بالا و در حال انجام حرکات نمایشی با مهسا برخورد می‌کند.

وی افزود: دو روز بعد از این حادثه که به دلیل تخلف همین برج رخ داد عوامل پیمانکار شروع به باز کردن حریم پیاده رو کردند. هر کسی ماجرای مهسا را می‌شنود از ما می‌خواهد از شهرداری فردیس به دلیل ساختمان‌سازی‌های غیر مجاز شکایت کنیم.  فردیس مملو از ساختمان سازی‌های غیر مجاز است.

پدر مهسا در ادامه گفت: مهسا تکواندو کار می‌کرد همچنین مشغول گذاراندن دوره‌های متعدد از جمله‌ زبان بود. ما برای ثبت نام پایه هفتم اقدام کرده بودیم که متأسفانه این اتفاق برایش افتاد. جالب است که بدانید مدیر مدرسه اول دی با ما تماس گرفت که چرا دخترتان به مدرسه نمی‌آید؟!  در صورتی که ما بعد این حادثه با مدرسه تماس گرفتیم و موضوع را گفتیم.

وی در خصوص آخرین وضعیت این نوجوان ورزشکار گفت: ما از مهسا در خانه نگهداری می‌کنیم. زیرا دخترم زندگی نباتی پیدا کرده که بسیار سخت‌تر از حالت کما است. همانند انسان‌های عادی خواب و بیداری دارد اما وضعیتش نامشخص است. غذا خوردن مهسا با سرنگ است، با لوله‌ای که به معده‌اش راه دارد.

وی در پاسخ به این سوال که چگونه از پس هزینه‌های مهسا برمی‌آیند، اظهار کرد: ما از طریق کمک‌های مردمی و دوستان توانستیم تاحدودی از پس هزینه‌ها برآییم. واقعیت این است مخارج دکتر و دارو بی‌نهایت بالاست و ما شش ماه سخت را پشت سر گذاشتیم البته در این مدت ورزشکاران زیادی به دخترم سرزدند از آقای هادی ساعی تا برخی از مسئولین با مهسا دیدار داشتند. برخی هم فقط برای عکس گرفتن آمده بودند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::