شما اینجا هستید
اخبار برتر » لحظه رویارویی خرس مادر با گله گرگ‌ها

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ تنها جنس مونث انسان نیست که هنگام در خطر قرار گرفتن  بچه‌هایش تا پای جان فداکاری می‌کند، بلکه این چنین ویژگی در جنس ماده موجودات دیگر نیز دیده می‌شود. حس مادر بودن در همه گونه‌های ماده مخلوقات وجود دارد و برجسته و ملموس است. آن‌ها در هنگام در خطرگرفتن جان بچه‌هایشان تبدیل به قدرتمندترین و شجاع‌ترین موجودات روی زمین می‌شوند.

به تازگی ویدئویی از این نوع فداکاری توسط یک خرس ماده منتشر شده که تبدیل به ویدئویی داغ شده است. این خرس مادر که جان دو توله‌اش به دلیل محاصره شدن توسط گله گرگ‌ها در خطر بود با شجاعتی دیدنی توانست از آن‌ها مراقبت کند.

این ویدئو تعقیب خرس و توله‌هایش توسط گله گرگ‌ها را نشان می‌دهد. لحظاتی بعد خرس مادر تصمیم می‌گیرد به جای فرار در مقابل گله گرگ‌ها بایستد. در حالی که گرگ‌ها با شگرد خاص خود و حمله گروهی در تلاش برای پرت کردن حواس خرس مادر و شکار یکی از توله‌هایش هستند، اما این خرس با قرارگرفتن در مقابل آن‌ها مانع نردیک شدن به بچه‌هایش می‌شود. این حیوان سپس به تک تک گرگ‌ها حمله کرده و آن‌ها را مجبور به فرار می‌کند. گرگ‌ها که با دیدن شجاعت خرس کاملا تسلیم شده‌اند راهی جز منصرف شدن از شکار توله‌ها نمی‌یابند.

این اتفاق به تازگی در پارک ملی «یلو استون» آمریکا رخ داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::