شما اینجا هستید

اخبار برتر » آینده روشن پیش روی هیئت تکواندوی سیستان و بلوچستان

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس و به نقل از عصر هامون، محمدرضا طاهری نسب، رئیس هیئت تکواندو سیستان و بلوچستان که به منظور خداقوت گویی به خبرنگاران در دفتر این پایگاه خبری حضور یافت، بیان کرد: تکواندو از رشته های المپیکی و مهم محسوب می شود، به گونه ای که بسیاری از کشورهای دنیا برای فعالیت و کسب مدال المپیکی در این رشته در حال سرمایه گذاری هستند، ایران نیز در طول ۱۹ سال گذشته در این ورزش روی سکوی قهرمانی جهان بوده است.

این داور و مربی بین المللی تکواند، افزود: طبیعی است که تکواندوی ایران  جایگاه رفیع و قابل احترامی داشته باشد، چراکه از بهترین داوران دنیا نیز برخوردار و صادر کننده مربی است که غنی بودن کشورمان در ورزش تکواندو را نشان می دهد.

وی اضافه کرد: بعد از ۲ سال بلاتکلیفی و وقفه ای که در انتخاب سکان دار هیئت تکواندوی سیستان و بلوچستان صورت گرفته بود، بالاخره طی روزهای اخیر مجمع انتخاباتی این هیئت برگزار و از بلاتکلیفی خارج شد.

طاهری نسب با اشاره به مشکلات این هیئت اذعان کرد: بعد مسافت و هزینه های بالا برای سفر به دیگر استان ها و شرکت در مسابقات کشوری سد راه حضور پر رنگ تر هوگوپوشان این استان در میادین کشوری است که وقفه ۲ ساله در مدیریت آن نیز مزید بر علت شد.

وی گفت: برنامه داریم در دوره جدید نسبت به ارتقای سطح فنی و دانش مربیان و تلاش کنیم تا بتوانند اطلاعات و دانسته های خود را به هنرآموزان انتقال دهند که متاسفانه این مهم طی چند سال گذشته رقم نخورده است.

این چهره برجسته ورزشی کشور با بیان این که اقدام ها برای رقم خوردن آینده ای روشن در هیئت تکواندو در حال انجام است، خاطرنشان کرد: تا سه سال قبل حتی یک مربی و داور خانم در رشته تکواندو نداشتیم اما در شرایط فعلی از هفت مربی و ۶ داور بانو در سیستان و بلوچستان برخوردار هستیم که بر اساس برنامه ریزی ها تا یکسال آینده باید این آمار ۲ برابر شود.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::