شما اینجا هستید
اخبار برتر » در مسابقات جهانی تنها به خاطر سه روز نتوانستم در رده سنی خودم شرکت کنم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، یکی از ویژگی های دوران قهرمانی خاطرات تلخ و شیرین است که هر ورزشکار با آن دست و پنجه نرم می‌کند. روایت داستان های واقعی از زندگی قهرمانان که سال ها در صندوقچه اسرار آنها مانده و به فراموشی سپرده شده شنیدنش خالی از لطف نیست.

هدایت آریان فر پومسه رو کشورمان که یک مدال طلا و دو نقره آسیایی را در کارنامه دارد از خاطرات تلخ و شیرین خود به تکواندو پلاس میگوید:

«تلخ ترین خاطره من مربوط به مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۰ به میزبانی ازبکستان است که بعد از چندین ماه اردو و تمرینات سخت زیر نظر استاد کانگ اعزام شدم اما متاسفانه بخاطر محاسبه سن که براساس تاریخ میلادی انجام شدم؛ من سه روز کمتر از شصت و یک سالگی داشتم و به همین خاطر اجازه ندادند در رده سنی خود به شیاپ چانگ بروم و تکنیک هایم را به نمایش بگذارم و ناکام به کشور بازگشتم.

تمام گردن آویزهایی که تا به امروز کسب کرده‌ام برایم یادآور خاطرات شیرینی است که بعد از ماه‌ها تلاش و زحمتی که اساتید و مربیان برایم کشیده‌اند توانسته‌ام بدست بیاورم و رضایت آنها را جلب کنم.

ایستادن روی سکوی نخست رقابت‌های قهرمانی آسیا سال ۲۰۱۸ کشور ویتنام و همچنین کسب مقام دوم این مسابقات در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۶، ۳۶ مدال رنگارنگ قهرمانی کشور و طلای مسابقات پیشکسوتان و لیگ برتر همگی یادگارهای شیرین دوران ورزشکاری من هستند.

از دیگر خاطرات شیرینی که تا همیشه به یاد خانواده تکواندو خواهد ماند قهرمانی تیمی پومسه و کیوروگی در مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۴ ازبکستان است که استاد بیژن مقانلو و استاد حسینعلی نظری به عنوان بهترین سرمربی انتخاب شدند.»

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::