شما اینجا هستید
اخبار برتر » تمدید مهلت شرکت در چالش رقابتی تکواندو تا روز چهارم شهریورماه

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، به منظور گرامیداشت دهه امامت و ولایت “عید بزرگ غدیر” چالش بزرگ تکواندو “جام غدیر” در دو گروه مردان و زنان و در آیتم‌های آپ دولیوچاگی و دولیوچاگی رکوردی برگزار می‌شود که به ۱۱۰ تکواندوکار برتر این رقابت‌ها جوایز ارزشمندی اهدا خواهد شد.

با توجه به استقبال خوب تکواندوکاران و درخواست استان‌ها و مربیان مهلت ارسال ویدئو برای حضور در این چالش برای آخرین بار تا پایان روز سه شنبه (چهارم شهریورماه) تمدید شد.

عضویت در بانک اطلاعات فدراسیون تکواندو و تمدید سال ۹۹، بدون محدودیت رده کمربندی، رده کمربند سفید، سبز و آبی برای ضربه آپ دولیوچاگی و رده کمربند قرمز به بالا برای ضربه دولیوچاگی شرایط عمومی برای شرکت در این رقابت‌ها است.

این رقابت‌ها در سه رده‌سنی کمتر از ۱۴ سال (۱۱ دی‌ ماه ۱۳۸۴)، ۱۵ تا ۱۸ سال (۱۰ دی‌ماه ۱۳۸۴ تا ۱۱ دی‌ماه ۱۳۸۰) و بالای ۱۹ سال (۱۰ دی‌ماه ۱۳۸۰ به پایین) برگزار می‌شود.

مسابقات تنها در یک مرحله برگزار خواهد شد و واجدین شرایط می‌توانند از طریق اپلیکیشن تخصصی تکواندو TaekApp *نسخه به روزرسانی شده* ویدئوهای خود را ارسال نمایند.

به نفرات اول تا نهم توسط شرکت “های وب” حامی مالی این چالش جوایز نقدی به ارزش بیش از 300 میلیون ریال و اینترنت رایگان یکساله  اهدا خواهد شد.

اطلاعات تکمیلی در بخشنامه اعلام شده است.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::