شما اینجا هستید

اخبار برتر » حسینی: مسئولان اجازه برگزاری اردوی تکواندو را بدهند/ از این وضعیت خسته شده‌ایم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، سید میرهاشم حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، با درخواست از مسئولان برای موافقت با از سرگیری اردوهای تیم ملی تکواندو پس از چند ماه تعطیلی به دلیل شیوع کرونا، خاطرنشان کرد: از این وضعیت خسته شده ایم و فقط دوست دارم اردوها هر چه سریع‌تر آغاز شود. دوست داریم بار دیگر دور هم جمع شویم و در کنار یکدیگر برای رسیدن به موفقیت تمرین کنیم.

چهره المپیکی تکواندوی ایران افزود: درخواست همه ما این است که مسئولان اجازه برگزاری اردوها را با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بدهند تا بتوانیم باز هم تمریناتمان را آغاز کنیم و شور و شعف گذشته را ببینیم. باید هر چه سریع‌تر خودمان را احیا کنیم. ادامه این روند می تواند باعث لطمه جدی برای حضور در مسابقات آینده شود. 

حسینی تاکید کرد: باید در این شرایط علاوه بر آمادگی بدنی از لحاظ روحی و روانی نیز سریع‌تر آماده شویم. دوری چند ماهه از تمرینات و دل نگرانی بابت المپیک باعث شده در وضعیت روحی خوبی نباشیم.

وی با بیان اینکه تمرین به صورت انفرادی تفاوت زیادی با تمرینات گروهی و در قالب تیم ملی دارد، گفت: همه بچه های تیم و کارمندان فدراسیون مثل خانواده ما هستند و دوست داریم با شروع اردو باز هم به جمع خانواده مان اضافه شویم. دلمان برای مسئولان خانه تکواندو تنگ شده و دوست دارم سریع‌تر آن ها را ببینم. خانواده بزرگ تکواندو همه در کنار هم هستند و موفقیت همدیگر را می خواهند. 

دارنده مدال های نقره جهان و طلای بازی های آسیایی خاطرنشان کرد: در این چند ماهه روزهای خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم و امیدمان فقط به تمام شدن این روزهای سخت بود. امیدوارم اوضاع باز هم مثل گذشته شود. هدف بزرگ ما کسب موفقیت در المپیک است و برای رسیدن به این هدف باید هر چه زودتر در شرایط تمرین و مسابقه قرار بگیریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::