شما اینجا هستید

اخبار برتر » فرهادیان: تا زمان دریافت ابلاغ رسمی نمی‌توانیم تمرینات را آغاز کنیم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، آرش فرهادیان در خصوص صدور مجوز آغاز اردوهای تیم ملی تکواندو اظهار داشت: ما هم شنیدیم که این جلسه روز گذشته برگزار و اعلام رسانه‌ای شده، اما هنوز هیچ ابلاغی به صورت رسمی ارسال نشده است. البته اگر این جلسه برگزار شده باشد، ابلاغیه به ما اعلام خواهد شد، اما تا ابلاغ رسمی نیاید به لحاظ قانونی نمی‌توانیم کاری را انجام بدهیم.

وی تصریح کرد: اگر کسی در حوزه مدیریتی فعالیت داشته باشد به خوبی می‌داند که بدون ابلاغ و دستور نمی‌توان کاری را انجام داد. در این خصوص نیز موضوع بسیار حساس است و اگر  چیزی کم و زیاد شود باید بابت آن پاسخگو بود. اردوهای تیم‌های ملی چند ماه است که تعطیل است و ما چند روز بیشتر صبر می‌کنیم تا ابلاغ رسمی را دریافت کنیم.

رئیس سازمان تیم‌های ملی تکواندو افزود: از طرفی در حال حاضر ایام سوگواری اباعبدالله حسین و تاسوا و عاشورای حسینی را در پیش داریم و احتمالا تا پایان ایام سوگواری ابلاغیه نیز به ما اعلام خواهد شد تا خیلی رسمی، قانونی و با رعایت تمام ضوابط اردوها را برگزار می‌کنیم.  خودمان خواهان برگزاری اردوها بودیم و در حال حاضر نیز اصرار به برگزاری اردوها داریم، اما اصلا دوست نداریم بدون رعایت مقررات کاری را انجام بدهیم که بعدها پیشمان باشیم و بخواهیم پاسخگو باشیم.

فرهادیان در پاسخ به این سوال که در صورت صدور مجوز تمرینات، شاهد آغاز تمرینات بانوان نیز خواهیم بود یا فقط ملی‌پوشان المپیکی تمرینات خود را آغاز خواهند کرد، گفت: فکر می‌کنم مجوز صادر شود برای تمامی اردوهای ملی خواهد بود. شرایط برای آغاز تمرینات در بخش آقایان، بانوان و پاراتکواندو کاملا مهیا است و پیش از این نیز اعلام کرده بودیم که به پروتکلی در سازمان تیم‌های ملی و کمیته پزشکی فدراسیون  تدوین کردیم که کاملا مسائل بهداشتی و ایمنی در آن رعایت شده است.

وی خاطرنشان کرد: همه لوازم و ملزومات مانند تب سنج، اکسیژن سنج، ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده در پروتکل دیده شده است و شکل رعایت ملی‌پوشان از نحوه حضور در تمرینات، پوشش، محل تعویض لباس‌ها و کمدهای مجزا  در پروتکل پیش‌بینی شده است. به امید خدا در صورت صدور مجوز آمادگی داریم که در تمام سطوح اردوها را با رعایت شرایط بهداشتی و ایمنی آغاز خواهیم کرد.

رئیس سازمان تیم‌های ملی در خصوص انجام تست کرونا از ملی‌پوشان پیش از شروع تمرینات گفت: حتما این کار را انجام خواهیم داد و این اقدام در عهدنامه و پروتکل پیش‌بینی شده قرار دارد. قرار است بازیکنان قبل از آغاز اردوها و با هماهنگی تست کرونا را انجام بدهند تا اگر خدایی نکرده کسی ناقل بود در شرایط خاص قرار بگیرد و سایر ملی‌پوشان تمرینات خود را آغاز کنند.

فرهادیان در خصوص پیش‌بینی زمان آغاز تمرینات عنوان کرد: در صورت دریافت ابلاغیه این آمادگی را داریم که بعد از مراسم سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی اردوها را آغاز کنیم. در مدت تعطیلی اردوها فضای محل استراحت و اسکان ملی‌پوشان مرتب و ضدعفونی شده است. رستوران فدراسیون تکواندو نیز با رعایت ضوابط و شرایط خاص آماده سرویس دادن به بچه‌ها است. مشکلی از طرف ما برای آغاز تمرینات وجود ندارد و می‌توانیم اردوها را آغاز کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::