شما اینجا هستید

اخبار برتر » بیت‌المال زیربار خسارت ویلموتس نرود / این رقم‌ها برای المپیکی‌ها آرزوست

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، میثم قشلاقی با ابراز گلایه نسبت به وضعیت تمرینی اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا تمامی سالن‌های ورزشی تعطیل‌شده و برای بنده به‌عنوان عضو تیم ملی بوکس کشور هیچ‌گونه امکانی در راستای تمرین در سالن ورزشی برای تمرینات هوازی و کاربا وزنه همکاری نمی‌شود.

وی نسبت به عدم‌حمایت مسئولان به‌شدت ابراز ناراحتی کرد و گفت: از ابتدایی‌ترین امکانات و حمایت‌ها در استان محروم هستم و هیچ‌گونه کمکی از سوی مجموعه ورزش و جوانان تاکنون دریافت نکرده‌ام و تنها هزینه‌ای ناچیز را هیات بوکس استان در برخی مواقع پرداخت می‌کند.

عضو تیم ملی بوکس کشور نسبت به برخی اخبار درباره هزینه‌های سایر رشته‌های ورزشی ابراز تأسف کرد و افزود: تصور پول‌هایی که در فوتبال و برای موضوع ویلموتس مطرح می‌شود، برای رشته بوکس غیرقابل‌باور و آرزویی دست‌نیافتنی است.

وی نیاز این رشته برای کسب مدال در المپیک را بسیار کمتر از قرارداد ویلموتس دانست و گفت: اگر این مبلغ به سایر رشته‌های ورزشی کشور همچون بوکس تزریق شود، شاهد چند برابر شدن مدال‌های المپیکی ایران خواهیم بود اما متأسفانه با بی تدبیری و به‌راحتی چنین پول‌هایی از کشور خارج می‌شود و به افرادی داده می‌شود که هیچ‌گونه خدمتی برای کشور نداشته‌اند.

قشلاقی با تأکید بر اینکه این مبلغ نباید از بیت‌المال هزینه شود، تأکید کرد: پرداخت جریمه و طلب سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال باید از مسئولان ایجادکننده این خسارت گرفته شود و نباید بیت‌المال زیر بار این هزینه برود.

وی همچنین به لیگ بوکس نیز اشاره کرد و گفت: خراسان شمالی ظرفیت تیم داری در لیگ بوکس را دارد و این اقدام باعث ایجاد منبع درآمدی برای بوکسورها نیز می‌شود.

این عضو تیم ملی بوکس در انتها خواستار حمایت مسئولان شد تا با حضور حامیان مالی در این رشته ورزشی شرایط بهتری برای بوکس استان رقم بخورد.

منبع: خبرگزاری فارس

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::