شما اینجا هستید
اخبار برتر » سمینار بین‌المللی تکواندو برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، سمینار ملی و اولین سمینار بین المللی علمی تخصصی تکواندو به مناسبت روز جهانی تکواندو با همکاری انجمن علمی مدیریت ورزش کشور و دانشگاه آزاد اسلامی کرج، روز گذشته (جمعه – ۱۴ شهریورماه) به میزبانی کشورمان و به صورت آنلاین برگزار شد.

چالش ها و فرصت‌های همه گیری کرونا در تکواندو محور ویژه این سمینار بود و علاقمندان در محورهای فیزیولوژی و تغذیه ورزشی در تکواندو، رشد و تکامل حرکتی در تکواندو، آسیب شناسی و حرکات اصلاحی در تکواندو، بیومکانیک و مهندسی ورزش، روانشناسی در تکواندو و مدیریت در تکواندو مقاله‌‌های خود را ارسال کردند.

برای حضور در این سمینار، ۱۱۰ مقاله ارسال شده بود که از این میان۸۰ مقاله پذیرفته شد و روز گذشته به ارائه آن پرداختند.

این سمینار از ساعت ۹ تا ۱۰:۱۰ با برگزاری کارگاه‌های تخصصی با محوریت تکواندو همراه بود که دکتر نادری و دکتر بهدری به ترتیب در دو بخش مکمل های بهبود دهنده عملکرد در ورزش تکواندو و مکانیسم خستگی و ریکاوری در تکواندو به تدریس پرداختند که به صورت آنلاین از طریق آپارات فدراسیون تکواندو قابل مشاهده بود.

در ادامه مراسم افتتاحیه برگزار شد که با سخنرانی ریاست فدراسیون تکواندو و پخش پیام‌های دکتر چو رییس فدراسیون جهانی تکواندو، دکتر گودرزی رییس انجمن مدیریت ورزشی و دکتر برهانی‌فر رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج همراه بود.

سپس مقالات در سه پنل سخنرانی از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۸ ارائه شد که سخنرانان خارجی، قهرمانان تکواندو و … به ارائه مقالات خود پرداختند.

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::