شما اینجا هستید
اخبار برتر » فرهادیان: اردوهای تیم ملی تکواندو مقطعی برگزار می‌شود/ تمام موارد بهداشتی رعایت خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، آرش فرهادیان در خصوص تاریخ برگزاری اردوهای تیم ملی تکواندو اظهار داشت: از امروز (شنبه) اردوی تیم ملی مردان و پاراتکواندو آغاز می‌شود، اما اردوی تیم بانوان به دلیل اینکه هیچ تاریخ دقیقی برای مسابقات کسب سهمیه المپیک مشخص نشده، تا اطلاع ثانوی برگزار نمی‌شود. البته بزودی جلسه‌ای با حضور رییس فدراسیون، نایب رییس بانوان و سرمربی این تیم برگزار می‌کنیم تا شرایط بانوان را بررسی کنیم، اما فعلاً اردوی آنها برگزار نخواهد شد.

وی افزود: اردوی تیم مردان با چهار و اردوی پاراتکواندو با دو هوگوپوش آغاز می‌شود و از تمام اعضای کادرفنی هم در این تمرینات استفاده نخواهد شد. باید تمام اصول بهداشتی رعایت شود تا خدایی نکرده مشکلی برای کسی پیش نیاید.

*با رعایت کامل اصول بهداشتی تمرینات را شروع می‌کنیم

مدیر سازمان تیم‌های ملی تکواندو ادامه داد: پیش از شروع تمرینات از ورزشکاران و کادرفنی تست کرونا گرفته می‌شود. همچنین مقرر شد غذای بازیکنان با شرایط خاص بهداشتی تهیه شود و تمام وسایل تمرین را ضدعفونی خواهیم کرد و با رعایت کامل اصول بهداشتی تمرینات را شروع می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که تمرینات تا چه زمانی ادامه خواهد داشت، گفت: با توجه به شرایط کرونا و اینکه فعلاً برنامه خاصی تا شروع المپیک و پارالمپیک نداریم بچه‌ها نباید دچار خستگی و فرسودگی شوند. طبق برنامه کادرفنی قرار است فعلاً اردوها به صورت مقطعی برگزار شود، اما اگر برنامه‌های آتی به صورت رسمی اعلام شود، روند اردوها تغییر خواهد کرد.

*تلاش می‌کینم کسی که ناقل بیماری است وارد اردو نشود

فرهادیان در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به شریط خاصی که کرونا برای همه ایجاد کرده باید زمانی که اردو تمام می‌شود و بچه‌ها می‌خواهند پس از چند روز استراحت به اردو برگردند، تمام اصول بهداشتی را مجدداً رعایت کنیم تا خدای نکرده کسی که ناقل بیماری است وارد اردو نشود. در مجموع شرایط خاص و دشواری برای تمام رشته‌های ورزشی بوجود آمده و باید با برنامه‌ریزی از پس این روزها بر بیاییم.

منبع: خبرگزاری میزان

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::