شما اینجا هستید
اخبار برتر » قنبری: تکواندو در هیچ شرایطی تعطیل نخواهد شد

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، فدراسیون تکواندو اولین فدراسیونی بود که طرح پویش دست‌های خدایی در ماه مبارک رمضان و چالش بزرگ حرکات فنی  را در کشور ایجاد کرد.

علی‌‌اشرف قنبری رییس کمیته مسابقات با اعلام این خبر که داوری‌های چالش بزرگ تکواندو طی روزهای ۱۷ و ۱۸ شهریورماه انجام می‌شود به خبرنگار تکواندو پلاس گفت: در این چالش بیش از ۳۰۰۰ تکواندوکار به رقابت پرداختند؛ هدف ما از برگزاری چالش این بود تا نشان بدهیم تکواندو در هیچ شرایطی تعطیل نخواهد شد که خدا را شکر با حضور حداکثری تکواندوکاران این هدف محقق شد.

وی ادامه داد: مهمترین ویژگی این چالش شرکت بیشتر گروه زنان در این رقابت‌‌ها بود و نکته دیگر اینکه تمام رده‌های سنی و کمربندی در مسابقات کشوری توانسته‌اند حضور پیدا کنند بنابراین  امکان قهرمانی کمربند سفید و دریافت حکم کشوری برای همه وجود دارد.

وی تاکید کرد: آیتم‌هایی که برای این چالش در نظر گرفته شد به گونه ای بود که هر سه رشته هانمادانگ، پومسه و کیوروگی می‌توانستند در آن شرکت کنند و محدودیتی برای بازیکنان وجو نداشت.

قنبری در خصوص استقبال از این چالش گفت: با توجه به استقبال خوبی که از این طرح شده است بنا داریم تا آخر سال چالش‌های دیگری هم در نظر بگیریم چراکه این قبیل برنامه‌ها تمامی خانواده تکواندوکاران را درگیر خواهد کرد، باعث پویایی تکواندو در همه کشور می‌شود و نقطه امیدی  برای ورزشکاران و مربیان است.

رییس کمیته برگزاری مسابقات در پایان گفت: خوشبختانه ثبت نام ها به موقع انجام شد و حتی درخواست تمدید زمان هم داشتیم؛ قضاوت‌ها امروز و فردا انجام خواهد شد و نتایج نیز در همان روز اعلام می‌شود.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::