شما اینجا هستید

اخبار برتر » بی‌باک، آکادمی آنلاین فنون مبارزه و مربیگری را برگزار می‌کند

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مهدی بی باک قهرمانی پرافتخار تکواندو و سرمربی سابق تیم‌ملی آکادمی آنلاین اصول و فنون مبارزه و مربیگری را از تاریخ ۲۱ سپتامبر ۲۰۲۰ برای تکواندوکاران سراسر جهان برگزار می‌کند.

مهدی بی‌باک با اعلام این خبر به خبرنگار تکواندو پلاس گفت: تکواندوکاران سراسر دنیا می‌توانند از طریق لینک www.bibakacademy.com نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند. همچنین این امکان فراهم شده است تا نقطه نظرات، نقاط ضعف و مواردی که احتیاج دارند به آنها آموزش داده شود را در سایت اعلام کنند.

وی افزود: تدریس در این آکادمی را به تنهایی انجام می‌دهم اما اگر تعداد نفرات بیشتر شود با آموزش مربیان، از آنها می‌خواهم تا در این امر به من کمک کنند.

بی باک توضیح داد: کلاس‌ها در ساعات مشخص و با ظرفیت پنج نفر تشکیل می‌شود تا سطح آموزش بالا رود. شرکت کنندگان از طریق برنامه ZOOM که در حال حاضر مورد استفاده همه جهان است می‌توانند در این آکادمی حضور پیدا کنند.              

قهرمان پرافتخار تکواندو کشورمان گفت: در شرایط شیوع کرونا این کلاس‌ها به تکواندوکاران کمک می‌کند تا بتوانند با آنالیز نقاط ضعف خود را برطرف کنند و حتی فرصتی پیدا می‌کنند تا زیر نظر مربیان بزرگ و توانای دنیا آموزش ببینند؛ این آکادمی راهی است تا کسانی که امکان حضور فیزیکی در باشگاه‌ها را ندارند، تکنیک ها را فرا بگیرند و آمادگی خود را حفظ نمایند.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::