شما اینجا هستید

اخبار برتر » عسکری: خوشحالم ملی‌پوشان پس از چند ماه با هم تمرین می‌کنند/ شور و هیجان به تکواندو برگشت

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، فریبرز عسکری در خصوص برگزاری مجمع عمومی فدراسیون تکواندو اظهار داشت: در این مجمع گزارش بسیار مفصلی در خصوص برنامه‌های سال گذشته فدراسیون ارائه شد و واقعاً عملکرد بسیار خوب و درخشانی داشتیم که نتیجه آن را هم دیدیم. حمایت‌های معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای از برنامه‌های تکواندو در مجمع نشان از موفقیت این فدراسیون داشته و امیدوارم مسیر رو به جلوی ما ادامه داشته باشد.

وی درباره انتخاب فدراسیون تکواندو ایران به عنوان برترین فدراسیون جهان افزود: این یک موضوع بسیار مهم و خاص بود که جای تقدیر و تشکر دارد. هر موفقیتی که در سطح بین‌المللی بدست بیاید حاصل یک کار گروهی و مدیریت صحیح است و این انتخاب شایسته را هم به فال نیک میگیریم.

عسکری با اشاره به آغاز دور جدید تمرینات تیم ملی تکواندو گفت: با رعایت موارد بهداشتی اردو‌های تیم ملی را شروع کردیم و خوشحالم که باز هم ملی‌پوشان را بعد از ماه‌ها دوری دورهم جمع کردیم. با توجه به شرایط خاص بهداشتی حاکم بر اردو فعلا با ۴ تکواندوکار اردو را شروع کردیم، اما مهم این بود که تمرینات آغاز شود تا شور و هیجان به تکواندو برگردد.

وی در واکنش به اینکه شرایط جسمانی المپین‌ها را چطور ارزیابی می کند، تصریح کرد: طبیعی است که به دلیل دوری ۶ ماهه از تمرینات تکواندوکاران از لحاظ بدنی افت داشته باشند، اما امیدواریم با شروع اردو‌ها این مسئله برطرف شود. به محض اعلام برنامه مسابقات از سوی فدراسیون جهانی تکواندوکاران کار خود را به صورت جدی و هدفمند دنبال خواهند کرد.

سرمربی تیم ملی تکواندو در پایان خاطرنشان کرد: ورزش ایران و جهان چندین ماه تحت تاثیر کرونا بود و حالا که اردو‌ها با رعایت نکات خاص بهداشتی آغاز شده باید از زمان بهترین بهره ممکن را ببریم. امیدوارم در المپیک توکیو اتفاقات مثبتی پیش روی ورزش ایران خصوصا تکواندو باشد.

منبع: خبرگزاری میزان

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::