شما اینجا هستید
اخبار برتر » اسدپور: حضور کشورهای خارجی در جام پایتخت نشان‌دهنده اعتبار تکواندو ایران است

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ فاطمه اسدپور، سرمربی تیم‌ ملی پومسه بانوان، درباره برگزاری رقابت‌های مجازی تحت عنوان جام پایتخت، اظهار کرد: حضور پرشور بازیکنان پومسه در اولین دوره مسابقات جام پایتخت که به صورت مجازی برگزار می‌شود نشانه اعتبار پومسه ایران در سطح جهان است. طبق آمار ارائه شده ۷۸ کشور دراین دوره از مسابقات شرکت کرده‌اند.


وی ادامه داد: بدون شک حضور چهره‌های شاخص پومسه روهای جهانی و کشوری اعتبار پومسه ایران را نشان می‌دهد. به اعتقاد من برگزاری مسابقات مجازی انگیزه ورزشکاران پومسه را افزایش داده و در سطح جهانی با این تعداد پومسه روهای جهان را به تلاش و ممارست بیشتر تشویق می‌کند.


سرمربی تیم‌ ملی درباره برنامه فدراسیون برای شروع اردوهای تیم گفت: با توجه به اینکه مسابقات جهانی و آسیایی ۲۰۲۰ کنسل شد و تا پایان سال رقابت‌های حضوری برگزار نمی‌شود بنابراین نیازی به برگزاری اردو در بخش پومسه نداریم.

البته در صورتی که تاریخ مسابقات حضوری آسیایی و جهانی مشخص شود قطعا مسئولین فدراسیون برنامه‌ریزی و رایزنی خود را در این خصوص با ستاد مبارزه با کرونا انجام خواهند داد تا بتوانیم روند آماده‌سازی تیم را انجام دهیم.

منبع: خبرگزاری برنا

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::