شما اینجا هستید

اخبار برتر » مقانلو: ورزشکار باید تفاوت غرور و اعتماد به نفس را بداند/ زمان زیادی تا المپیک باقی مانده است

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس؛ بیژن مقانلو با مثبت عنوان کردن آغاز اردو‌های تیم ملی تکواندو اظهار داشت: خوشحالم که طلسم شکست و مجوز صادر شد. بچه‌ها پس از مدت‌ها دوری از تمرینات نیاز به حضور در اردو داشتند تا دوباره حال و هوای تیم ملی را از نزدیک تجربه کنند.

وی افزود: به اندازه کافی تا المپیک توکیو زمان باقی است و این شرایط برای تمام کشور‌ها یکسان بوده است. کادرفنی و المپین‌های تکواندو باید بهره لازم از زمان باقی مانده تا المپیک را ببرند تا به شرایط ایده‌آل برسند.

سرمربی اسبق تیم ملی تکواندو در خصوص دو المپین کشورمان تصریح کرد: آرمین هادی‌پور و میرهاشم حسینی علی‌رغم سن کم، تجربه زیادی دارند. آن‌ها می‌دانند در میدانی نماینده تکواندوی کشورمان محسوب می‌شوند که هر ۴ سال یک‌بار برگزار شده و بزرگترین رویداد ورزشی دنیاست.

مقانلو در پاسخ به این سوال که مهمترین اصل برای موفقیت در المپیک چیست، گفت: همبستگی و انسجام تیمی، اصل مهمی برای موفقیت است، اما قهرمانی که فرق بین اعتماد به نفس و غرور را درک کند، در المپیک موفق خواهد شد. در هر صورت به عنوان عضوی از خانواده بزرگ‌ تکواندو برای تیم ایران در المپیک توکیو آرزوی بهترین‌ها را دارم.

منبع: خبرگزاری میزان

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::