شما اینجا هستید

اخبار برتر » هادی‌پور: فدراسیون پزشکی ورزشی بدون هماهنگی با من بیانیه داد/ مصدومیتم جدی نیست

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، آرمین هادی‌پور در خصوص شرایط مصدومیت خود اظهار داشت: از ابتدا نیاز به جراحی نبود. مصدومیتم جدی نیست و فدراسیون پزشکی ورزشی بدون هماهنگی با من این خبر را منتشر کرد، در حالی که اصلا مشکلی وجود نداشت. در حال حاضر تمرینات خود را انجام و صبح امروز (شنبه) هم تمرین کردم. از اواخر شهریور هم اردو‌ها شروع شده است.

وی در خصوص حضورش در مجمع فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی در شرایطی که ملی‌پوشان تکواندو با آغاز تمرینات در قرنطینه حضور دارند،گفت: نیاز بود به مجمع بیایم. سرباز کشور هستم و هر جا لازم باشد شرکت می‌کنم. تمام پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کردم.

ملی‌پوشان المپیکی تکواندو ایران در خصوص تمرینات خود در از ابتدای شیوع ویروس کرونا عنوان کرد: تا پیش از آغاز اردوی تیم ملی، تمرینات  آنلاین داشتیم و با کادر فنی در ارتباط بودیم. در حال حاضر نیز در اردوها انسجام دوباره شکل گرفته و شرایط بهتر شده است.

هادی‌پور در خصوص نگرانی بابت تغییر وزن او به دلیل تاخیر در برگزاری المپیک گفت: ورزشکار حرفه‌ای باید شرایط را قبول کند و زندگی ما با آدم‌های عادی فرق دارد. باید برنامه و شرایط زندگی قهرمانی را قبول کنیم و بر اساس آن پیش برویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::