شما اینجا هستید
اخبار برتر » تمجید: لیگ پومسه و کیوروگی را آبان ماه آغاز می کنیم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، به نقل ازسایت فدراسیون تکواندو؛ محسن تمجید سرپرست سازمان لیگ تکواندو با بیان اینکه امروز (دوشنبه – ۷ مهرماه) آخرین مهلت پیش ثبت‌نام برای حضور تیم‌ها است، گفت: برای شرکت در مسابقات لیگ کیوروگی رده­های سنی نوجوانان و جوانان – بزرگسالان تا کنون بیش از ۳۵ تیم در مجموع  زنان و مردان نسبت به پیش ثبت­نام خود اقدام کرده‌اند که با توجه به وضعیت موجود در کشور آمار قابل قبولی است.

وی افزود: تعدادی از تیم ها، اولین حضور خود را در لیگ کشور تجربه می­ کنند که این موضوع نوید حضور چهره­ها و استعدادهای جدید را در ورزش المپیکی تکواندو می­دهد.

سرپرست سازمان لیگ تکواندو خاطر نشان کرد: با توجه به برگزاری جلسات متعدد با ستاد ملی مقابله با کرونا، فدراسیون پزشکی ورزشی و تعهدی که از سوی فدراسیون تکواندو به مسئولین ذی ربط اعلام گردیده، مقرر است لیگ های تکواندو با تعداد تیم های محدود در مقایسه با سنوات گذشته، به صورت متمرکز و در تعداد روزهای کمتری برگزار شود.

تمجید تصریح کرد: با توجه به اینکه آخرین فرصت پیش ثبت­ نام قبل از اخذ مجوز رسمی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا است، تعداد نهایی تیم ها باید به ستاد اعلام گردد. بر همین اساس به تیم هایی که قصد حضور در مسابقات لیگ را دارند توصیه می­کنم تا قبل از اتمام مهلت، پیش ثبت­ نام خود را انجام داده چرا که تمدید مهلت بعید به نظر می­رسد.

وی در پایان با اشاره به اینکه به امید خدا طی چند روز آینده مجوز رسمی برگزاری مسابقات لیگ تکواندو را دریافت خواهیم کرد گفت: امیدوارم با بهبود شرایط، مسابقات لیگ در هر دو بخش کیوروگی و پومسه آبان ماه آغاز و دوباره شور و هیجان به سالن مسابقات بازگردد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::