شما اینجا هستید
اخبار برتر » سلامتی ورزشکاران سرلوحه برگزاری لیگ قرار بگیرد/ فدراسیون با انجام پیش ثبت نام برنامه‌ریزی بهتری انجام می‌دهد

رضا ایمان زاده سرپرست تیم دانشگاه آزاد در لیگ برتر تکواندو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص پیش ثبت نام این رقابت‌ها گفت: ثبت نام اولیه را انجام داده‌ایم ولی حضورمان در مسابقات ملزم شرایطی است؛ واقعیت امر این است که بیماری کرونا تمام معادلات زندگی مردم و مشاغل را تحت الشعاع قرار داده است و نادیده گرفتن این ویروس راه حل نیست اما از طرفی هم نمیشود به امید از بین رفتن آن دست روی دست گذاشت و کاری نکرد.

وی ادامه داد: به نظر من مسئولین فدراسیون باید تلاش کنند با تغییر سبک و سیاق امور و در نظر گرفتن همه جنبه‌های این بیماری مسابقات برگزار شود.     

ایمان زاده تصریح کرد: وقتی در مورد سلامت بازیکنان صحبت می‌کنیم این موضوع به خانواده‌ها، مربیان، داوران و کادر اجرایی مسابقات هم مربوط می‌شود، نباید فقط شعار داد و بهتر است این موضوع سرلوحه برگزاری لیگ قرار بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد از تیم های با سابقه و پر افتخار لیگ برتر، در دو بخش بانوان و آقایان ثبت نام را انجام داده است و امیدواریم همانند گذشته در بهترین شرایط رقابت داشته باشیم.

سرپرست تیم  دانشگاه آزاد در خصوص پروتکل ارایه شده برای مسابقات توضیح داد: در ابتدا باید ببینیم اصلا مجوز برگزاری مسابقات را می‌دهند یا خیر. فدراسیون تکواندو در ابتدا پیش ثبت نام انجام داده است تا مشخص شود کدام تیم‌ها از تهران یا شهرستان میخواهند حضور پیدا کنند، قطعا این موضوع در شیوه اجرایی و پروتکل‌هایی که برنامه ریزی می‌شود، بسیار مهم است و من فکر می‌کنم فدراسیون روش خوبی در پیش گرفته است؛ ابتدا به مطالعه و بررسی می‌پردازد و در نهایت باز هم انتخاب با خود تیم ها خواهد بود که می‌خواهند به رقابت بپردازند یا خیر؟

وی در پایان گفت: ما از رسانه ها درخواست داریم تا به سلامت جامعه و عدم توقف فعالیت‌های مختلف کمک کنند چراکه تا همین حالا بسیاری از مشاغل ورزشی بیکار شده‌اند و این موضوع آسیب های اجتماعی زیادی را به دنبال خواهد داشت.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::