شما اینجا هستید

اخبار برتر » نظری: در خصوص مسابقات جهانی هنوز تصمیمی اتخاذ نشده است

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، حسینعلی نظری سرمربی تیم ملی پومسه کشورمان در خصوص برگزاری مسابقات قهرمانی جهان گفت: فدراسیون تاکنون در خصوص این رقابتها تصمیمی اتخاذ نکرده و در صورتی که شرکت تیم ملی کشورمان در این مسابقات قطعی شود، ما نیز برنامه‌های خود را اجرایی خواهیم کرد.

وی افزود: تلاش مدیریت ما در این رابطه اقتضایی است و آنچه که به سود تکواندو کشور باشد رقم خواهد خورد. در این خصوص باید با استفاده از سیستم مجازی وارد عمل شویم تا در شرایط شیوع ویروس کرونا خدای ناکرده تکواندوکاران با مشکل مواجه نشوند.

نظری افزود: مسابقات این دوره در دو بخش آزاد و ملی برگزار می‌شود که در بخش آزاد شرکت کنندگان می‌توانند فیلم‌های خود را در قسمت‌های مختلفی که در بخشنامه آمده تهیه و ارسال کنند. یکی از بخش‌های جذاب آن برگزاری مسابقات خانوادگی است، یعنی پسر و پدر، دختر و پدر، پدر بزرگ و نوه و … می‌توانند به صورت تیمی در مسابقات شرکت کنند.

سرمربی تیم ملی در مورد نحوه تشکیل تیم ملی هم گفت: بدون شک برگزاری مسابقات انتخابی در دستور کار خواهد بود، البته اطلاعاتی که از پومسه روها داریم نیز در این رقابتها مورد نظر خواهد بود. ولی هر چه هست از طریق فضای مجازی کار را پیش خواهیم برد. ضمن اینکه در تهیه و ارسال فیلم پومسه ملی پوشان نظارت مستقیم خواهیم داشت تا بهترین اتفاق برای تکواندو ایران در این دوره رقم خورد.

منبع: خبرگزاری مهر

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::