شما اینجا هستید

اخبار برتر » لیگ برتر تکواندو/ قهرمان مشترک فصل گذشته ثبت نام کرد

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، در حالی که قرار است فردا سه شنبه ۲۲ مهرماه جلسه هم اندیشی رقابتهای لیگ‌های تکواندو با حضور نمایندگان تیم‌ها و مسئولان سازمان لیگ برای تشریح پروتکل‌های بهداشتی و تعیین تکلیف زمان آغاز این رقابت‌ها تشکیل شود، مهلت پیش ثبت نام از تیم‌ها ساعت ۲۴ یکشنبه ۲۰ مهرماه به پایان رسید.

این مهلت ۲۴ ساعته برای حضور تیم‌های جامانده از ثبت نام قبلی تعیین شده بود که در پایان «لوزام خانگی کن» یکی از دو قهرمان مشترک لیگ برتر برای حضور در فصل جدید این مسابقات ثبت نام کرد.

«کنی» ها که در اعتراض به مشخص نبودن پروتکل‌های بهداشتی برای برگزاری رقابتهای لیگ ثبت نام نکرده بودند، یک هفته پرتنش را برای سازمان لیگ رقم زدند. آنها پس از دریافت شیوه نامه برگزاری مسابقات، نام خود را وارد لیست تیم‌های حاضر در لیگ‌های برتر مردان و بانوان، جام نقش جهان و لیگ نوجوانان وارد کردند.

فتح صدر البرز که سال گذشته به عنوان قهرمانی مشترک لیگ برتر بانوان دست پیدا کرده بود، برای حضور در لیگ برتر مردان نیز ثبت نام کرد. با توجه به آنکه اغلب تکواندوکاران مطرح و مدعی با تیم‌های خود قرارداد بسته اند، مشخص نیست فتحی‌ها با چه ترکیبی برابر مدعیان پر مهره حاضر در لیگ برتر به میدان خواهند آمد.

در هر صورت اینکه جوانان بسیج ارومیه، جوانه البرز، سماء، فتح صدرالبرز، پاس، دانشگاه آزاد اسلامی، شهرداری ورامین، فرمانیه، پالایش نفت آبادان، مس کرمان، مهاجرین، کن و مازندران ۱۳ تیمی هستند که در لیگ برتر به رقابت خواهند پرداخت.

منبع: خبرگزاری مهر

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::