شما اینجا هستید
اخبار برتر » عسکری: درخواست حضور ۶ تکواندوکار در دور جدید تمرینات را داده‌ایم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، فریبرز عسکری در خصوص پایان اردوی تیم ملی تکواندو اظهار داشت: اردو ۱۶ مهر به اتمام رسید و قرار است بچه‌ها ۲۶ مهر ورود به اردو داشته باشند و از فردای آن روز هم تمرینات را آغاز کنیم. آرمین هادی‌پور، میرهاشم حسینی، امیرمحمدبخشی و سجاد مردانی در تمرینات حضور داشتند و برای دور دوم اردو‌ها درخواست حضور ۶ تکواندوکار را داده‌ایم که باید ببینیم شرایط چطور پیش می‌رود و آیا اجازه استفاده از ۶ هوگوپوش در تمرینات را داریم یا خیر.

وی افزود: تا پایان سال ۲۰۲۰ هیچ رویداد بین المللی در پیش نداریم و فعلا باید اردو‌ها را به طور مقطعی برگزار کنیم. وقتی مسابقاتی در پیش نباشد نحوه تمرینات تغییر می‌کند و باید شرایط را مدیریت کنیم تا تاریخ اولین رویداد پیش روی تکواندو مشخص شود.

سرمربی تیم ملی تکواندو در خصوص اینکه آیا در شرایط فعلی برگزاری لیگ کمکی به تیم ملی میکند، گفت: تا جایی که من میدانم و اطلاعاتی که از سایر رشته‌ها مثل کشتی گرفتم، برگزاری لیگ امسال فقط به این خاطر است که تقویم پر شود و چه بهتر بود اگر قرار است مسابقاتی برگزار کنیم، تحت نام قهرمانی کشور برگزار شود تا بتوانیم در یک یا دو هفته آن را جمع کنیم.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی حفظ سلامت ورزشکاران از هر چیز دیگری مهمتر است و باید ببینیم آیا تیم‌هایی که در لیگ ثبت نام کردند توانایی این را دارند از تمام ورزشکاران تست PCR بگیرند و تکواندوکاران را در یک هتل خوب اقامت دهند یا خیر. به نظر من تنها یکی دو تیم حاضر در لیگ تکواندو این توانایی را دارند و امیدوارم مشکلی برای کسی به وجود نیاید.

عسکری در پایان خاطرنشان کرد: اگر قرار است لیگ را بدون راهکار برگزار کنیم، عدم برگزاری آن بیشتر به نفع تکواندو است، اما اگر می‌توانیم تمام پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده و شرایط را برای برگزاری مسابقات آماده کنیم چه بهتر که یک رقابت قهرمانی انجام شود که دردسر کمتری هم داشته باشد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::