شما اینجا هستید

اخبار برتر » مسابقات قهرمانی تکواندو بسیج دهه سوم آبان‌ برگزار می‌شود

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، سیدحسین زینال حسینی مسئول انجمن تکواندو بسیج کشور در خصوص برگزاری رقابت‌های قهرمانی پومسه انفرادی تکواندوکاران بسیجی، اظهار داشت: انجمن تکواندو بسیج کشور در راستای حفظ آمادگی جسمانی و مهارت‌های فنی ورزشکاران بسیجی و با توجه به شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور در نظر دارد با همکاری فدراسیون تکواندو و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی و به منظور توسعه ورزش در خانواده، رقابت‌های قهرمانی پومسه انفرادی را در دهه سوم آبان‌ماه و به صورت آنلاین برگزار کند. این رویداد همچون سنوات گذشته با همکاری‌ صمیمانه رییس فدراسیون تکواندو و بسیج ورزش و به منظور توسعه این رشته برگزار می‌شود.

وی افزود: هیات‌های تکواندو بسیج کشور می‌بایست تا پایان هفته تربیت بدنی، رقابت‌های انتخابی خود را برگزار کرده و نفرات برتر خود را به منظور حضور در این مسابقات معرفی نمایند.

زینال حسینی با اشاره به‌رده‌های سنی این رقابت‌ها گفت: مسابقات در رده‌سنی نوجوانان (۱۱ دی ماه ۱۳۸۱ تا ۱۰ دی‌ماه ۱۳۸۴)، جوانان (۱۱ دی‌ماه ۱۳۷۳ تا ۱۰ دی ‌ماه ۱۳۸۱) و بزرگسالان (۱۰ دی‌ماه ۱۳۷۳ تا ۱۱ دی‌ماه ۱۳۶۸) و تنها در بخش‌ انفرادی برگزار می‌شود و استان‌ها در هر رده‌سنی تنها مجاز به معرفی یک نماینده هستند.

 مسئول انجمن تکواندو بسیج کشور خاطرنشان کرد: زمان و نحوه ضبط فیلم‌ها و اطلاعات تکمیلی این رقابت‌ها طی بخشنامه‌ای اطلاع رسانی خواهد شد. پومسه‌روهایی که جواز حضور در این رقابت‌ها را بدست آورند باید فیلم اجرای فرم خود را از طریق اپلیکیشن تخصصی تکواندو Taekapp ارسال نمایند.

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::