شما اینجا هستید

اخبار برتر » هادی پور: سعی می‌کنیم از فرصت پیش آمده استفاده کنیم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، آرمین هادی‌پور در خصوص دور جدید تمرینات تیم ملی تکواندو اظهار داشت: پیش از شروع اردو‌ها تست pcr دادیم که شکر خدا منفی بود و پس از آن دور جدید تمرینات شروع شد. خوشحالم که دو نفر دیگر هم به اردو اضافه شدند و کم کم آن جمع همیشگی در حال کامل شدن است که این موضوع از نظر روحی و روانی خیلی به ما کمک می‌کند و در اردو وقتی با بچه‌ها صحبت می‌کنیم و دور هم هستیم، مشکلات را فراموش می‌کنیم.

وی افزود: این مشکل که خیلی وقت است مسابقه نداده ایم برای همه دنیا است و ما سعی میکنیم از این فرصت استفاده کرده و باید در این شرایط نیمه پر لیوان راببینیم و ضعف‌های خودم را پوشش دهیم و طبق برنامه کادر فنی پیش برویم تا ببینیم در آینده چه می‌شود.

المپین تکواندو ادامه داد: برای یک ورزشکار حرفه‌ای خیلی سخت است که چندین ماه روی شیاپ چانگ نرود اما این شرایط دست من و شما نیست و برای همه یکسان است. تنها راه ما فعلاً تمرین کردن و آماده نگه داشتن بدن است تا تاریخ رقابت‌ها اعلام شود.

ملی‌پوش پرافتخار تکواندو در واکنش به این پرسش که آیا مشکل اضافه وزن دارد یا خیر، گفت: سعی میکنم با رژیم غذایی و تمرین وزن خود را کنترل کنم و مشکل خاصی هم در این باب وجود ندارد. اگر تاریخ مسابقات بین المللی اعلام شود، می‌دانیم چگونه خود را به سر وزن برسانیم.

وی ادامه داد: وقتی تمرینات تعطیل بود از نظر روحی و روانی به هم ریخته بودیم، اما خداراشکر الان اوضاع خیلی بهتر است. شاید اگر اردو‌ها شروع نمیشد الان خیلی از ورزشکاران انگیزه‌ای برای تمرین نداشتن اما باید با تمام قدرت به کار خود ادامه دهیم و دستورات کادرفنی را اجرا کنیم و منتظر بمانیم تا شاید مسابقاتی در پیش باشد.

هادی‌پور در پایان خاطرنشان کرد: خیلی سخت است که بگوییم شرایط به حالت قبل از شیوع کرونا بازگردد اما امیدوارم هرچه زودتر واکسن این بیماری کشف شود. از مردم عزیز هم میخواهم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا بتوانیم در کنار هم کرونا را شکست دهیم.

منبع: خبرگزاری میزان

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::