شما اینجا هستید

اخبار برتر » تیران ولی پور: سازمان لیگ تکواندو باید حرف دل قهرمانان را رو در رو بشنود

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، هادی تیران ولی پور درباره تغییر رویه سازمان لیگ تکواندو در عقد قرارداد با بازیکنان این رشته ورزشی عنوان کرد: محسن تمجید رئیس سازمان لیگ تکواندو به تیم‌ها پیشنهاد داده قرارداد‌های شناور با بازیکنان ببندند. سوال من از این مدیر جوان این است که منظور او  از قرارداد‌ شناور چیست؟ وقت ازدواج جوان‌های ما رسیده است، اما نه کاری دارند و نه حرفه‌ای بلد هستند.

تیران ولی پور گفت: قهرمانان  ما همگی صاحب عقل و شعور هستند و به این درجه از عقلانیت رسیده اند که با صحبت‌های فردی جبهه نگیرند. اگر امروز قهرمانان ما حرفی می‌زنند به اختیار خودشان است و از توسط هیچ شخصی تحریک نشده اند و تنها مشکلات را بیان می‌کنند. پیشنهاد من به این مدیر جوان این است که به جای مقابله با ورزشکاران، راهکاری در نظر بگیرد و با دعوت از نماینده تیم ها و شنیدن مشکلات موجود راهکار مناسبی را برای این مشکل اتخاذ کند.

او ادامه داد: به نظر شما با قرارداد‌ شناوری که مدیر سازمان لیگ به آن اعتقاد دارد می‌توان زندگی را چرخاند؟ شرایط اقتصادی به گونه‌ای است که قیمت اجناس و هزینه‌ها روزانه بیشتر می شود.   ورزشکار ما پاداش قهرمانی خود را بعد از ۲ سال با نرخ سال‌های گذشته  دریافت می‌کند. شاید منظور تمجید از قرارداد‌ شناور این موضوع است.  ما سالی های زیادی همانند یک سرباز برای کشورمان جنگیدیم تا اینکه فقط لحظه‌ای بتوانیم دل مردم را شاد کنیم و پرچم کشورمان را در رویداد‌ها و مسابقات بین المللی به اهتزاز در بیاوریم. منصفانه نیست که تمجید در حق ما اینطور حرف می‌زند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::