شما اینجا هستید
اخبار برتر » ساعی: برای حفظ عنوان قهرمانی به فتح صدر البرز آمده ام

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مهروز ساعی مدیرفنی تیم تکواندو فتح صدر البرز در لیگ بانوان اظهار کرد: امسال چند پیشنهاد خوب از سایر تیم های لیگ برتری داشتم اما با علاقه و میل قلبی استان البرز و تیم فتح صدر را انتخاب کردم.

وی ضمن تقدیر از مدیران باشگاه فتح صدر البرز عنوان کرد: یکی از دلایلی که باعث شد به البرز بیایم، تفکر حرفه ای مدیرعامل باشگاه و نیز توجه محسوس ایشان به بخش بانوان بود.

دارنده مدال برنز مسابقات آسیایی ۲۰۰۶ دوحه تصریح کرد: فتح صدر در ابتدای مسیر خود با سرمایه گذاری و توجه به بانوان توانست به قهرمانی در مسابقات لیگ برتر برسد و خوشحالم که بعد از این عضوی از این باشگاه خواهم بود.

ساعی با بیان اینکه مسیر دشواری در انتظار تیم تکواندو فتح صدر در سال جاری خواهد بود گفت: این تیم قهرمان ایران است و بدون شک برای حفظ این عنوان مسیر بسیار سختی را در پیش خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: باید برنامه ریزی دقیق، تلاش و ازخودگذشتگی زیادی داشته باشیم تا بتوانیم از عنوان قهرمانی دفاع کنیم و به سهم خود کیفیت مسابقات را ارتقاء دهیم.

مدیر فنی تیم تکواندو فتح صدر البرز آینده خوبی را برای این رشته در کشور متصور شد و گفت: خوشبختانه با قهرمانی فتح صدر رقابت خوبی در لیگ شکل گرفت و اطمینان دارم که نتایج آن در سال های آتی قابل مشاهده خواهد بود.

ساعی در پایان با اشاره به شرایط فنی بازیکنان گفت: آن ها برای شروع لیگ انگیزه زیادی دارند و از آمادگی خوبی برخوردار هستند اما امیدوارم بیماری کرونا هرچه سریع تر از بین برود تا سایر ورزشکاران و سایر تیم ها نیز همگی بدون استرس به تمرینات خود ادامه دهند.

منبع: خبرگزاری برنا

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::