شما اینجا هستید
اخبار برتر » حسینی: هدف اصلی ما رسیدن به طلای المپیک است/ اجازه نمی‌دهیم که انگیزه در دل ما بمیرد

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، میرهاشم حسینی در ارتباط با شرایط خود اظهار داشت: از بیست و هشتم مهرماه و پس از پاسخ تست کرونا اردو را آغاز کردیم و در حال حاضر ۶ نفره تمرین می‌کنیم؛ خوشحالیم که مجوز برپایی اردو صادر شد.

وی در ادامه در خصوص وضعیتی که ویروس کرونا برای کشور و ورزش ایران به وجود آورده تصریح کرد: موضوع کرونا یک بحث ملی است و همه ما باید رعایت کنیم، چون اشخاصی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند در برابر جامعه مسئول هستند. دولت و مردم باید دست به دست هم بدهیم تا ویروس کرونا را شکست بدهیم و زندگی عادی خودمان بازگردیم.

تکواندوکار المپیکی ایران پیرامون مسابقات پیش رو افزود: فعلا که مسابقه‌ای نیست که تمرینات کامل انجام دهیم، فقط بدن خودمان را آماده نگه می‌داریم که اگر مسابقه‌ای اعلام شود آماده باشیم. مشکل این است که در سال ۲۰۲۰ هیچ مسابقه رسمی جهانی وجود ندارد. اگر تاریخ مسابقه‌ای رسما اعلام شد، کادر فنی بر اساس آن برنامه ریزی می‌کند.

حسینی در مورد اهداف خود گفت: هدف اصلی ما رسیدن به طلای المپیک است پس بی هدف تمرین نمی‌کنیم. ان‌شالله سال آینده بازی‌ها برگزار می‌شود؛ کرونا مشکلاتی را برای همه در جامعه جهانی تکواندو به وجود آورده است. تفاوت ما با سایر کشور‌ها این است که آن‌ها با هم کمپ مشترک برگزار می‌کنند و در آن تمرین می‌کنند، اما ما چنین امکانی نداریم.

وی در پایان درباره المپیک توکیو اظهار داشت: کسب مدال المپیک بسیار دشوار است و برای آن باید بتوانیم آرامش و تمرکز کافی را داشته باشیم. هرچند برخی کار‌ها ممکن است ما را دلسرد کند، اما اجازه نمی‌دهیم که انگیزه در دل ما بمیرد. من و آرمین به دنبال این هستیم تا با مدال المپیک دل مردم را شاد کنیم و این برای ما بهترین نتیجه است.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::