شما اینجا هستید
اخبار برتر » چگینی: بودجه مالی به منظور حضور در لیگ تکواندو را تامین کرده‌ایم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، با اعلام سازمان لیگ تکواندو، تیم‌هایی که به صورت قطعی تمایل به حضور در مسابقات لیگ سال جاری را داشتند باید تا روز پنجشنبه ۱۵ آبان ماه نسبت به واریز ۵۰ درصد مبلغ ورودیه اقدام می‌کردند. بر همین اساس با اتمام مهلت ثبت‌نام حضور در لیگ‌های تکواندو (جام آینده سازان المپیک برای رده سنی نوجوانان، جام خلیج فارس، جام ایراندخت، جام نقش جهان و جام کوثر، رده سنی بزرگسالان) در دو بخش مردان و زنان، متقاضیان شرکت‌ در مسابقات لیگ مشخص شدند. اما شنیده می‌شود برخی از تیم‌ها هنوز ۵۰ درصد از مبلغ ورودیه را واریز نکرده‌اند که تیم لوازم خانگی کن از جمله این تیم‌هاست.

در این خصوص کیومرث چگینی در پاسخ به این سوال که آیا در لیگ سال جاری تکواندو شرکت خواهید کرد؟ اظهار داشت: قطعا در مسابقات لیگ تکواندوی سال جاری شرکت می‌کنیم، چون نامه رسمی برای فدراسیون ارسال کرده‌ایم. مثل سالهای گذشته در تمامی لیگ‌های رده سنی و دو بخش مردان و بانوان حاضر خواهیم شد. بودجه مالی را به منظور حضور در لیگ را تامین کرده‌ایم. چک ورودیه‌ها را هم هیات مدیره باشگاه در اختیار  من گذاشته است. ولی هنوز بحث قبلی خود را داریم و منتظر هستیم که ببینیم شرایط برگزاری مسابقات به چه شکل و چگونه است.

وی افزود: ان‌شالله اگر هر زمانی شرایط برگزاری مسابقات مهیا بود و دغدغه و نگرانی خانواده‌ها از جهت برگزاری مرتفع شد، بتوانیم در لیگ شرکت کنیم. این اطمینان برای ما حاصل شود چک ورودیه را تحویل فدراسیون تکواندو می‌دهیم. مشکلی با فدراسیون و ثبت‌نام در لیگ نداریم.

مدیر عامل باشگاه لوازم خانگی کن در خصوص برگزاری اردوی آماده‌سازی این تیم عنوان کرد: تمرینات فنی، هوازی و بدنسازی مرتب و منظم تمامی تیم‌های مردان و بانوان با قدرت زیر نظر و کنترل کادر فنی تیم‌های مختلف در حال برگزاری است.

چگینی خاطرنشان کرد: امید زیادی داریم تا بتوانیم در این فصل لیگ تکواندو نتایج خوبی را بگیریم و امسال هم بتوانیم پدیده‌های جدیدی را هم در بخش دختران و پسران به تکواندوی ایران معرفی کنیم.

منبع: خبرگزاری فارس

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::