شما اینجا هستید
اخبار برتر » با وجود از پیش رو برداشتن رقبایم باز هم کنار گذاشته می‌شدم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، یکی از ویژگی‌های دوران قهرمانی خاطرات تلخ و شیرین است که هر ورزشکار با آن دست و پنجه نرم می‌کند. روایت داستان های واقعی از زندگی قهرمانان که سال‌ها در صندوقچه اسرار آنها مانده و به فراموشی سپرده شده شنیدنش خالی از لطف نیست.

نفیسه مخلصی ملی پوش اسبق تکواندو کشورمان که مدال برنز قهرمانی آسیا در کارنامه ورزشی‌اش به چشم می‌خورد از خاطرات دوران قهرمانی خود به تکواندو پلاس می‌گوید:

«دوره ورزشکاری من پر از اتفاقات تلخ و شیرین بود که هر کدام تبدیل به خاطره‌ای در یادم شده است؛ پس از کسب مدال برنز قهرمانی آسیا ۲۰۱۲ نزدیک به سه سال تکواندو را کنار گذاشتم چراکه سرمربی وقت استاد کره‌ای بود و با توجه به تمرینات سخت و طاقت فرسایی که پشت سر گذاشته بودم دچار تمرین زدگی شدم.

اکثر ورزشکاران حرفه‌ای دچار آسیب‌دیدگی‌هایی هستند که آنها را مجبور به استراحت می‌کند ولی گاهی از لحاظ روحی و روانی  خسته‌ای و البته درس و زندگی دغدغه‌هایت می‌شوند؛ همچنین اتفاقات طوری رقم می‌خورند که ترجیح میدهی کمی از هدف و علاقه ات فاصله بگیری.

بعد از سه سال دوری دوباره با آمادگی کامل به اردو تیم ملی برگشتم؛ مربی و استادم مهرو کمرانی که اصول تکواندو را به من آموزش می‌داد سرمربی تیم‌ملی شده بود که مجموعه این موارد برایم بسیار لذت بخش و شیرین بود.

پس از چند ماه تمرین توانستم مدال طلای کشوری کسب کنم؛ در تورنمنت مراکش با ناداوری نتیجه را به حریفم واگذار کردم و بر سکوی سوم رقابت ها ایستادم.

در رقابت‌های انتخابی تنها با یک باخت به راحتی از لیست حذف شدم و به طور کل در تمام دوران ورزشی‌ام با وجود از پیش‌رو برداشتن رقبایم باز هم کنار گذاشته می‌شدم.

فاطمه مصطفایی از دوستان صمیمی من است که همیشه با هم تمرین می‌کردیم و همچنان در ارتباط هستیم و در نگهداری فرزندم به من کمک می‌کند؛ همچنین کیمیا علیزاده نیز یکی از بهترین دوستان من  است و ویدئویی از آن دوران برای من به یادگار باقی مانده است که هنوز نمی‌دانستم باردار هستم و برای کیمیا میت نگه‌ داشته‌ام.»

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::