شما اینجا هستید

اخبار برتر » حسن‌لو: تعطیلات کرونایی باعث نشد از هدفم دور بمانم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مسابقات قهرمانی آسیا پومسه ۲۰۲۰ از ۲۲ تا ۲۴ آبان‌ماه و رقابت‌های قهرمانی جهان پومسه- دانمارک نیز از ۲۵ آبان‌ماه تا اواسط آذرماه به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

راضیه حسنلو، عضو تیم‌ملی پومسه بانوان، درباره میزان آمادگی خود برای حضور در مسابقات جهانی اظهار کرد: خوشبختانه هم از نظر روحی و هم از نظر جسمی در آمادگی مطلوبی قرار دارم البته هنوز فرصت محدودی هم برای کسب آمادگی بیشتر وجود دارد. در این چند ماه اخیر که اکثر مسابقات و اردوهای تیم‌ملی تعطیل بود به‌صورت انفرادی تمرین کردم، شرایط دشواری بود چون علاوه بر مسابقات و اردوها تمامی سالن‌های ورزشی هم بسته بودند اما با حضور فضاهای باز مانند پارک و غیره تلاش کردم از آمادگی دور نشوم.

او اضافه کرد: برگزاری مسابقات جهانی به شیوه آنلاین روش جدیدی است که فدراسیون جهانی در تلاش است از این طریق تکواندو را در این تعطیلات اجباری زنده نگه دارد که به نظرم اقدام درستی هم است. البته چون اولین دور مسابقات است خیلی نمی‌توان از حیث سطح کیفی با شرایطی که مسابقات به‌صورت حضوری برگزار می‌شد مقایسه کرد. ولی به نظرم یکی از نکات مثبت این شکل برگزاری مسابقات این است که داورها می‌توانند چندبار فیلم مسابقات را تماشا کنند تا دیگر شاهد اشتباهات داوری هم نباشیم.

حسن‌لو در پایان درخصوص حضورش در لیگ گفت: گویا فدراسیون تصمیم دارد امسال هم لیگ را برگزار کند اما به‌خاطر شرایطی که کرونا به وجود آورده تصمیم دارم در لیگ امسال شرکت نکنم. اما به نظرم با برگزاری مسابقات به هر حال تنور مسابقات هم داغ می‌شود و ورزش از انزوا بیرون می‌آید. 

منبع: خبرگزاری برنا

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::