شما اینجا هستید

اخبار برتر » سلطانی‌راد: برگزاری لیگ در میان تکواندوکاران ایجاد انگیزه می‌کند/ ساعی مدیرفنی تیم فرمانیه است

Rate this post

محسن سلطانی‌راد مربی تیم فرمانیه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص ثبت نام برای شرکت در لیگ تکواندو گفت: در رده‌سنی نوجوانان و بزرگسالان ثبت‌نام خود را انجام داده‌ایم؛ از محمدرضا یاری نیز برای سرمربیگری نوجوانان دعوت‌کرده‌ایم و با توجه به تکواندوکارانی که در اختیار داریم، امیدواریم بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

وی افزود: هادی ساعی مدیر فنی و عضو هیئت رئیسه تیم می‌باشد که از سال گذشته همکاری خود را با باشگاه ما آغاز کرده است و طی جلسه‌ای که با ایشان داشتیم تصمیم گرفتیم با جوان‌گرایی برای سال آینده پشتوانه سازی کنیم. همچنین مهروز ساعی نیز به عنوان مدیرفنی بخش بانوان در همه رده‌های سنی و هیات رئیسه با ما همکاری دارند.

سلطانی‌راد در خصوص شرایط تمرین توضیح داد: فدراسیون می‌بایست برای این چند ماهی که با تعطیلی پشت سر گذاشته شد تدابیری در نظر می‌گرفت؛ در این مدت باشگاه‌ها اجازه فعالیت نداشتند و تمرینی که بچه‌ها به صورت خودجوش داشته‌اند اصلا کفایت نمی‌کند. این موضوع معضل بزرگی است البته تیم ما با برنامه‌ریزی به صورت پیوسته در فضای آزاد تمرینات را پیگیری می‌کرد. اکنون هم اعضای تیم با تعداد محدود در سالنی بزرگتر تمرین می‌کنند ولی این شرایط قطعا بر آمادگی آنها تاثیر به سزایی می‌گذارد و ممکن است باعث آسیب دیدگی آنها در رقابت‌ها شود.

وی در ادامه گفت: در این شرایط که بی‌انگیزگی بر جامعه حاکم شده است، برگزاری لیگ در میان تکواندوکاران ایجاد انگیزه می‌کند؛ از تعطیلی باشگاه‌ها جلوگیری می‌شود و مربیان می‌توانند کار خود را از سر بگیرند.

مربی تیم فرمانیه در پایان گفت: چند وقت پیش شائبه ای پیش آمد که هادی ساعی از ما جدا شده است؛ لازم است تاکید کنم فلسفه وجود تیم فرمانیه که ۱۰ سال سابقه حضور در لیگ را دارد، ادامه و حفظ راه استاد مهیمن بزرگ است و تمامی افرادی که در این مجموعه هستند از شاگردان ایشان هستند و هومن مهیمن پسر ایشان نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارد.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::