شما اینجا هستید

اخبار برتر » پرونده مسابقات پومسه آنلاین بسته شد/حضور ۳۵۱ ورزشکار از چهار قاره

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، در این دوره از مسابقات ۳۵۱ ورزشکار از ۲۳ کشور در رشته‌های پومسه استاندارد، آزاد، دو نفره و تیمی روز جمعه ۲۳ آبان با میزبانی هیأت تکواندو استان البرز به رقابت پرداختند. نکته جالب اینکه چند تیم از مکزیک، آرژانتین، ونزوئلا و … بامداد به وقت محلی به صورت زنده در مسابقات شرکت نمودند.

قضاوت مسابقات بر عهده ۱۶ داور البرزی بود که در ۴ زمین از ساعت ابتدای صبح تا عصر بیش از ۴۵۰ اجرای فرم پومسه را قضاوت نمودند. علی صادقی مسئولیت سیستم‌های امتیازگذاری را بر عهده داشت، در حالی که کادر اجرایی از تیم نمایش تکاوران البرز در عصر جدید تشکیل شده بود. استادان مجید نظم ده مدیر فنی و مسعود حسینی مدیر اجرایی مسابقات بودند.

در پایان این مسابقات نیز در رده‌های سنی مختلف محمد مانی شعبانی، محمد فرخ زاده، سجاد ناصری، «رایان کریستوفر سانتوس» از فیلیپین، محمد حسین ربانی، «خوان پدرو فلورس ولاسکو» از مکزیک، عباس رفیعی، محمد علی تقی پور، اکبر حاجی غلامرضا ضرابی در بخش مردان، مهدیس عبدالهی، دلارام عشقی پور، زهرا سراجیان، مارال بهادری، «آنا لیزبت اسپینوزا مارکز» از مکزیک، کبرا سخایی وطن در بخش بانوان موفق به کسب مقام نخست شدند.

در بخش پومسه آزاد مرضیه گیلانی، رضا جلالی فر، دینا یعقوبی، اشکان خرمی و در پومسه دو نفره تیم‌های ستارگان غرب ۲ و آذرخش، در پومسه تیمی هم گلدن تیم و تکاوران موفق به کسب عناوین برتر شدند.

منبع: خبرگزاری مهر

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::