شما اینجا هستید

اخبار برتر » برنامه پخش مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی جهان پومسه مشخص شد

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، با اعلام فدراسیون جهانی تکواندو، مسابقات قهرمانی جهان پومسه ۲۰۲۰ – دانمارک با حضور ۴۰۱ شرکت کننده از ۷۹ کشور در دو بخش انفرادی استاندارد و ابداعی از روز ۲۶آبان‌ماه تا ۲۵ آذرماه به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

در مسابقات قهرمانی جهان تنها ملی‌پوشان هر کشور می‌توانند حضور پیدا کنند که رقابت‌های استاندارد در رده‌های سنی ۱۸ تا ۳۰ سال، ۳۱ تا ۴۰ سال، ۴۱ تا ۵۰ سال، ۵۱ تا ۶۰ سال، ۶۱ تا ۶۵ سال و بالای ۶۵ سال پیگیری خواهد شد و در بخش ابداعی نیز پومسه‌روها در رده‌های سنی بالای۱۷ سال به اجرای فرم می‌پردازند.

ویدئوهای مرحله مقدماتی این دوره از رقابت‌ها از امروز (دوشنبه – ۳ آذرماه) تا روز ۷ آذرماه ساعت ۲۱ به وقت کره‌جنوبی (۱۵:۳۰ به وقت ایران) پخش می‌شود که برنامه زمان‌بندی دقیق از سوی فدراسیون جهانی تکواندو اعلام شد.

برنامه زمان‌بندی به شرح زیر است:

روز اول: دوشنبه – ۳ آذرماه (۲۳ نوامبر): سخنرانی رییس فدراسیون جهانی تکواندو – پخش اجرای فرم پومسه استاندارد رده‌سنی ۵۱ تا ۶۰ سال و ۶۱ تا ۶۵ سال مردان

نمایندگان ایران: نادر خدامرادی – منصور خاندان

روز دوم: سه‌شنبه – ۴ آذرماه (۲۴ نوامبر): پخش اجرای فرم پومسه استاندارد رده‌سنی ۴۱ تا ۵۰ سال مردان – زنان

نمایندگان ایران: محمدتقی حاتمی – نرجس شریفی

روز سوم: چهارشنبه – ۵ آذرماه (۲۵ نوامبر): پخش اجرای فرم پومسه استاندارد رده‌سنی ۱۸ تا ۳۰ سال و ۳۱ تا ۴۰ سال و پومسه ابداعی رده سنی بالای ۱۷ سال مردان – زنان

نمایندگان ایران: امیررضا مهربان – مرجان سلحشوری – حمید نظری – نسترن ملکی – کوروش بختیار و راضیه حسنلو

روز چهارم و پنجم نیز به پخش مسابقات آزاد جهانی اختصاص داده شده است.

با توجه به اینکه در رده سنی ۵۱ تا ۶۰ سال گروه زنان (مریم عربی) و بالای ۶۵ سال گروه مردان (هدایت آریان‌فر) تعداد شرکت کنندگان زیر ۲۰ نفر است، رقابت این دو رده سنی از مرحله نیمه نهایی آغاز خواهد شد و در رده سنی ۶۱ تا ۶۵ سال زنان (سکینه هوشنگی ماهر) نیز از مرحله فینال انجام می‌شود.

هدایت مردان ملی پوش پومسه برعهده حسینعلی نظری به عنوان سرمربی و مهدی صمدیان تبار به عنوان مربی است؛ سرمربیگری تیم ملی پومسه زنان نیز برعهده فاطمه اسدپور می‌باشد و مهسا مردانی نیز مربی تیم است.

منبع: سایت فدراسیون تکواندو

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::