شما اینجا هستید
اخبار برتر » زعفرانی: کسب برنز المپیک برای من بسیار لذت بخش است/ ناشنوایان نباید از جوایز و امکانات برابر محروم باشند

محمد زعفرانی عضو تیم ملی تکواندو ناشنوایان کشورمان و دارنده مدال برنز المپیک در گفتگو با خبرنگار تکواندو پلاس در خصوص حضورش در تیم گفت: من نزدیک به ۱۰ سال است که به عضویت تیم‌ملی درآمده‌ام و در مسابقات مختلف حضور پیدا کرده‌ام.

وی در خصوص افتخاراتی که کسب کرده است افزود: سال ۲۰۱۳ هنوز کمربند قرمز بودم و نتوانستم حضور بین المللی داشته باشم و در سال ۲۰۱۵هم تورنمنتی برگزار می‌شد اما با توجه به شرایط سنی نتوانستم حضور پیدا کنم اما سال ۲۰۱۷ در بازی‌های المپیک به میزبانی ترکیه به مدال برنز رسیدم.

زعفرانی گفت: کسب مدال برنز المپیک برایم بسیار لذت بخش بود چرا که توانستم در اولین حضور و تجربه‌ام نتیجه خوبی کسب کنم.

ملی پوش ناشنوا کشورمان در خصوص تمرین در شرایط کرونا توضیح داد: در حال حاضر با رعایت اصول بهداشتی و در باشگاه با تعداد کمی از بازیکنان تمرین می‌کنیم. اردوی آماده سازی تعطیل شده است اما فیلم تمرینات را برای مربیان ارسال می‌کنم و برنامه‌هایی را که به ما داده‌اند انجام می‌دهیم تا آمادگی خود را حفظ نماییم.

وی در پایان در خصوص انتظارات خود از مسئولین گفت: ما هم عضوی از خانواده تکواندو هستیم، می‌خواهیم مردم ما را بشناسند، از امکانات و جوایز برابر با دیگر ورزشکاران بهره‌مند شویم و از شغل و دانشگاه دولتی محروم نباشیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::