شما اینجا هستید

اخبار برتر » شریفی منش: خواسته من حمایت و توجه نسبت به ناشنوایان است/ برای حفظ آمادگی امکاناتی نداریم

Rate this post

علیرضا شریفی منش عضو تیم‌ملی تکواندو ناشنوایان کشورمان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس در خصوص حضورش در این تیم و تمرین در شرایط کرونا توضیح داد: از سال گذشته و به تازگی برای حضور در تیم‌ملی انتخاب شده‌ام؛ در حال حاضر بخاطر برگزار نشدن اردوهای تمرینی و نبود امکانات نمی‌توانم آمادگی جسمانی خود را حفظ کنم.

وی در ادامه گفت: در ابتدای ورودم به تیم ملی، مسابقات آسیایی را پیش‌رو داشتم و با آمادگی بالا برای حضور در این رویداد و کسب مدال روزشماری می‌کردم که متاسفانه رقابت‌ها کنسل شد اما دو سال متوالی توانستم در مسابقات کشوری مدال طلا کسب کنم که برای من بسیار لذت بخش و شیرین بود.

 شریفی منش در خصوص انتظاراتش از مسئولین گفت: تنها خواسته ما حمایت و توجه نسبت به ناشنوایان است. ۲۱ سال دارم و در حال حاضر شرایط خیلی سختی را می‌گذرانم؛ شبانه روز کار می‌کنم، وقت تمرین کردن ندارم و به همین خاطر وزن من بالا رفته است.

وی افزود: از اساتید سلطانی‌راد، نعیمی و عزیزی که ما را حمایت می‌کنند بسیار متشکرم اما خواسته ما این است که از حداقل شرایط بهر‌ه‌مند شویم؛ پرچم ایران را به عشق مردم این سرزمین در میادین بین المللی به اهتزاز در می آوریم، پس لطفا به ما هم توجه کنید. سال گذشته حق استفاده از هوگوی الکترونیکی را نداشتیم و این  مسائل خیلی دردآور است.

عضو تیم ملی ناشنوایان در پایان در خصوص مسابقات پیش رو توضیح داد: المپیک ۲۰۲۱ برزیل و مسابقات آسیایی را پیش رو داریم. 

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::