شما اینجا هستید
اخبار برتر » لشکری: کمیته ملی پارالمپیک دغدغه ورزشکاران را برطرف کرده است

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، «مسعود لشکری» اظهار داشت: محدودیت‌های جدید کرونایی موجب شد تا تمام فعالیت‌های فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین تعلیق شود و اکنون باید ۲ هفته صبر کنیم تا مجوز لازم برای تمرینات رشته‌های مختلف در این فدراسیون داده شود. البته ۲ تکواندو کار پارالمپیکی ایران زیر نظر کمیته ملی پارالمپیک تمرین خواهند کرد و شرایط مناسبی دارند. کمیته از ماه‌ها پیش بر برنامه این ورزشکاران نظارت داشته و اکنون نیز نظارت دارد.

رییس انجمن پاراتکواندو با اشاره به کسب ۲ سهمیه پارالمپیک از سوی ورزشکاران این رشته، افزود: علی‌اصغر عزیزی و مهدی پوررهنما موفق شدند با عملکرد خوب خود سهمیه توکیو را کسب کنند و سال آینده نیز مسافر ژاپن هستند. امید زیادی به این ورزشکاران است و امیدوارم بتوانند پاسخ اعتماد مربیان و کمیته ملی پارالمپیک را بدهند.

لشکری در بخش دیگر از  صحبت های خود اشاره‌ای به مسابقات بین المللی داشت و عنوان کرد: اعزام به مسابقات بین المللی برای هر ورزشکاری می تواند یک تجربه خوب باشد اما شرایط  جهان به گونه‌ای است که مسابقات زیادی برگزار نمی شود و ما نیز بر اعزام پافشاری نداریم. رنکینگ ورزشکاران برای المپیک بسته شده و سهمیه ما قطعی است. ورزشکاران نیز آماده هستند تا در توکیو بتوانند نتایج خوبی را برای کشورمان به ارمغان آورند.

وی ادامه داد: شرایط عزیزی و پوررهنما مطلوب است و زیر نظر مربیان به صورت آنلاین تمرین خواهند کرد. از کمیته ملی پارالمپیک نهایت تشکر را دارم که با حمایت از ورزشکاران دغدغه‌های آنان را برطرف خواهد کرد. اکنون حقوق و مزایای ۲ پاراتکواندوکار به خوبی پرداخت می شود تا آنان بتوانند در توکیو خوشرنگ ترین مدال را برای ایران به ارمغان آورند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::