شما اینجا هستید

خبر » ساعی: مشورت با هادی من را به تیم فتح البرز کشاند/ شرایط بانوان تکواندوکار خاص است

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مهروز ساعی مدیرفنی تیم تکواندوی فتح صدر البرز درباره بازگشت به تکواندو بیان کرد:  مدتی را به خاطر بارداری از تکواندو دور شدم و چند سالی درگیر وظایف مادری خود بودم. این روز‌ها وقت را مغتنم شمردم تا به تکواندو برگردم. طبق جلساتی که با کاظم نیک سرشت و فاطمه نورملکی داشتم، متوجه شدم فتح تیم بسیار  خوبی است. هدف ما این است  که انسجام تیمی در فتح حفظ شود. قصد داریم از مقام قهرمانی فتح البرز دفاع کنیم و تیم را در سطح خود نگه داریم. امیدوارم به هدفی که داریم دست پیدا کنیم.

ساعی درباره تاثیر فاطمه نورملکی برای حضور او در فتح البرز اظهار کرد: نورملکی از هم دوره ای‌های من در مسابقات تکواندو است و  چند سالی با هم در یک تیم بودیم و دوست قدیمی من است. در ابتدا نمی‌دانستم فاطمه در تیم فتح است و وقتی متوجه شدم واقعا دلم خواست با هم دوره‌ای خود کار کنم. از لحاظ روحی و رفاقتی من و فاطمه شبیه هم هستیم. نورملکی به من لطف کرد و با اصرار او  به تیم فتح آمدم.

او درباره حضور هادی ساعی برادر خود در تیم فتح به عنوان مشاور بیان کرد: با هادی هم برای حضور در فتح مشورت کردم. هادی مدیر فنی و مشاور ۲ تیم است و از من درخواست کرد که اگر قصد دارم به تکواندو برگردم در تیمی باشم که خودش حضور دارد. در نهایت با نظر هادی به فتح آمدم.

قهرمان سابق تکواندو درباره شرایط بانوان هوگوپوش برای کسب سهمیه المپیک توکیو، عنوان کرد: به خاطر شرایط ویروس کرونا و تعویق المپیک، بانوان شرایط سختی دارند و بازیکنان باید خود را در اوج آمادگی نگه دارند تا انگیزه های آنها پایین نیاید. کل دنیا درگیر ویروس کرونا است. حتی کسانی که جواز حضور در المپیک را دارند با مشکل مواجه هستند و شرایط واقعا متفاوت است. با قاطعیت نمی‌توانیم شرایط تیم را ارزیابی کنیم. امیدوارم با ساخت واکسن بازیکنان در شرایط امن و تمرینی قرار بگیرند. ما به کسب سهمیه المپیک امیدواریم و از خدا می‌خواهم بهترین‌ها برای بانوان رقم بخورد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::