شما اینجا هستید

اخبار برتر » فروش مدال‌های قهرمانی برای «کمک مومنانه»/ تنها دارایی ورزشکار قهرمان سلماسی صرف کار خیر می‌شود

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، کریم مقدم دارنده دو نشان برنز رقابت‌های جهانی تکواندو در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه،  اظهار داشت: مدال خود را برای حمایت از خانواده زندانیان در معرض فروش گذاشته‌ام که عواید ناشی از آن برای این قشر آسیب‌پذیر هزینه ‌شود.

وی با بیان اینکه بازیکن تیم هانمادانگ تکواندو هستم و موفق شدم در سال ۲۰۱۸ در مسابقات جهانی تکواندو که در کشور کره جنوبی برگزار شد دو مدال برنز را کسب کنم، تصریح کرد: تصمیم گرفته‌ام در تبعیت از روحیه پهلوانی بزرگان ورزش کشورمان مدال خودم را در معرض فروش قرار دهم تا از طریق عواید ناشی از آن برای رفع مشکلات اقشار آسیب‌‌پذیر به ویژه خانواده زندانیان اهتمام شود.

مقدم اضافه کرد: رئیس سازمان بسیج ورزشکاران استان سرهنگ مجیدی اولین کسی بود که از این تصمیم من با خبر شد و از آن استقبال کرد و بلافاصله موضوع را با دادستان در میان گذاشتیم.

بازیکن تیم هانمادانگ با بیان اینکه، سپاه، فرمانداری و اداره ارشاد شهرستان از این تصمیم استقبال کردند، عنوان کرد: تاکنون چندین جلسه برای پیشبرد هر چه بهتر این موضوع تشکیل شده است.

وی اذعان کرد:  این مدال جهانی تنها دارایی من است، ولی با این همه برای فروش آن تصمیم گرفته‌ام چرا که از نزدیک شاهد فقر، رنج و مشکلات بی‌پایان یک عده به ویژه خانواده زندانیان هستم.

مقدم ضمن قدردانی از رییس سازمان بسیج ورزشکاران استان برای پیگیری این موضوع و به ثمر نشستن آن، خاطرنشان کرد: چنانچه رسانه‌های جمعی برای انتشار این رویداد ورزشی و خیرخواهانه اقدام کنند به طور قطع خیران زیادی در عرصه حاضر شده و در نهایت می‌توانیم خانواده‌های زیادی را از برکات این حضور جهادی بهره‌مند کنیم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::