شما اینجا هستید

اخبار برتر » خوش احوال: برای حفظ آمادگی سخت تمرین می‌کنم/ کسب مدال طلا بازی‌های آسیایی لذت بخش بود

Rate this post

مرضیه خوش احوال هوگوپوش تیم‌ملی ناشنوایان کشورمان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تکواندو پلاس گفت: ۸ سال است که عضو تیم ملی هستم و در چندین مسابقه کشوری، المپیاد و دانشجویان موفق به کسب مقام شده‌ام. اولین حضور بین المللی من می‌توانست المپیک ۲۰۱۳ باشد ولی به دلیل آسیب دیدگی در ناحیه مچ پا اعزام نشدم؛ بعد از آن در بازی‌های آسیایی چین تایپه سال ۲۰۱۵ بر سکوی قهرمانی ایستادم و مدال طلا بدست آوردم که بسیار لذت بخش بود.

عضو تیم ملی تکواندو ناشنوایان کشورمان افزود: بعد از آن در بازی‌های المپیک ۲۰۱۷ حضور پیدا کردم که متاسفانه نتوانستم نتیجه خوبی بگیریم و با وجود تلاش‌هایی که داشتیم این موضوع برلی من خیلی ناراحت کننده بود. امیدوارم به یاری خداوند، کادرفنی و فدراسیون در آینده بتوانم مزد زحمات خود را بگیرم.

وی تصریح کرد: مسابقات قهرمانی جهان ترکیه و رقابت‌های آسیایی ۲۰۱۹ هنگ کنگ نیز در دستور کار ما قرار داشت اما ابتدا به دلیل اغتشاشات لغو شد و بعد از آن با شیوع ویروس کرونا دیگر امکان برگزاری وجود نداشت.

خوش احوال در خصوص تمرین در شرایط کرونا گفت: برای حضور در بازی‌های المپیک ناشنوایان ۲۰۲۱ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بدون هیچ کم و کاستی روزانه دو نوبت تمرین سخت را در فضای باشگاه یا خانه پشت سر می‌گذارم و فیلم تمرینات را برای سرمربی تیم‌ملی که پیگیر و مشوق خوبی برای ما هستند، می‌فرستم تا موارد لازم را گوشزد کند. اما خواسته ما این است که شرایط را فراهم کنند تا بتوانیم در اردو حضور پیدا کنیم.

عضو تیم ملی ناشنوایان در خصوص انتظارات خود از مسئولین گفت: ابتدا به آنها خدا قوت می‌گویم؛ تقاضا دارم تا امکانات شغلی فراهم نمایند و تفاوتی میان ما و دیگر ورزشکاران قائل نشوند.

وی در پایان گفت: از اساتید زهرا شهریاری، آزاده یاسایی و غلامرضا عزیزی که مارا در این راه حمایت می‌کنند، همچنین پدر، مادر و تمامی دوستان عزیزم بسیار متشکرم.

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::