شما اینجا هستید
اخبار برتر » مربی ایرانی سرمربی تیم تکواندو کهربا عراق شد/ تلاشم موفقیت این تیم در مسابقات آینده است

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، محمد رضا یاری از مربیان سازنده تکواندو استان البرز به دعوت تیم کهربا عراق راهی این کشور شد تا هدایت این تیم باشگاهی را در مسابقات پیش رو از جمله قهرمانی کشور و دو رویداد جام باشگاه‌های آسیا و جام فجر برعهده بگیرد.

یاری چند دوره در کادر فنی تیم نوجوانان ایران حضور داشته است. وی سال ۲۰۱۷ سرمربی نونهالان ایران بود که در مسابقات قهرمانی آسیا به میزبانی ویتنام از ۱۰ وزن موفق به کسب ۹ مدال (۶ طلا، دو نقره و یک برنز) شد.

تیم نونهالان با هدایت یاری در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ شرم الشیخ نیز با کسب یک طلا و دو نقره نایب قهرمان شد.

یاری در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ ازبکستان نیز هدایت تیم نونهالان ایران را برعهده داشت که با یک طلا، یک نقره و چهار برنز بازهم عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد.

محمدرضا یاری درباره انتخابش به عنوان سرمربی تیم تکواندو کهربا عراق گفت: رقابتهای تکواندو قهرمانی عراق ۲۷ آذرماه آغاز خواهد شد و باید تیم خود را برای حضور در این مسابقات آماده کنیم. مسابقات قهرمانی باشگاه‌های عراق به صورت انفرادی برگزار خواهد شد. هر تیم اجازه معرفی یک نفر در هر وزن را دارد و در پایان مدال‌های کسب شده در هر وزن رتبه بندی تیم‌ها را مشخص خواهد کرد.

وی ادامه داد: تیم پلیس به عنوان جدی ترین رقیب ما ضمن برخورداری از امکانات بسیار خوب، چند ملی پوش را نیز در ترکیب خود دارد. ما هم نفرات خوبی در ترکیب خود داریم و ان شاءالله بتونیم به اهداف خود دست پیدا کنیم.

این مربی تکواندو افزود: ۱۰ روز است که به بغداد آمده و کارهای تمرینی خود را آغاز کرده‌ایم. باید در چند وزن مسابقات انتخابی برگزار کرده و سپس برای حضور در مسابقات آماده شویم.

یاری در پایان گفت: این دومین بار است که باشگاه کهربا همکاری می‌کنم. دو سال قبل مدتی در کنار این تیم بودم. هدف باشگاه حضور در جام فجر و جام باشگاه‌های آسیاست که با حمایت خوب مدیریت باشگاه در صورت فراهم شدن شرایط با چند تکواندوکار ایرانی در این دو رویداد مهم که ان شاءالله بعد از بهبود شرایط کرونا، برگزار خواهد شد، حضور داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::