شما اینجا هستید
اخبار برتر » نصرآزادانی: شرایط تکواندو بلژیک با ایران قابل مقایسه نیست

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، علیرضا نصرآزادانی در خصوص انتصابش به عنوان سرمربی تیم ملی تکواندوی بلژیک اظهار داشت: دو – سه سالی است در بلژیک هستم و قبل از این هم تمام تلاشم را می‌کردم و حالا فقط اختیاراتم بیشتر شده. از الان به بعد به عنوان نفر اول کادرفنی باید راهنمای فنی تکواندوکاران باشم؛ این سمت‌ها زیاد برایم مهم نیست و فقط دوست دارم به بهترین نحو کارم را انجام دهم.

وی افزود: پیش از این یک سهمیه المپیک در وزن ۶۸- کیلوگرم کسب شده و حدود دو ماه دیگر رقابت‌های قاره‌ای اروپا برای سهمیه‌های باقی مانده برگزار می‌شود که ما هم در وزن ۸۰- کیلوگرم شانس کسب سهمیه داریم. در بخش بانوان هم احتمال به دست آمدن دو سهمیه وجود دارد.

سرمربی تیم ملی تکواندوی بلژیک با اشاره به شرایط خوب تیمش تصریح کرد: هفته گذشته در یک تورنمنت اروپایی شرکت کردیم و نتیجه خوبی هم به دست آوردیم. این هفته هم در چهار وزن المپیکی تکواندوکاران خود را عازم رقابت‌های قهرمانی اروپا در بوسنی می‌کنیم تا ورزشکاران در کوران مسابقات قرار داشته باشند.

وی افزود: در دوران کرونا تکواندوی بلژیک تعطیل نبود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تقسیم‌بندی نفرات حاضر در اردو سعی کردیم اردوها را منظم برگزار کنیم تا از تمرینات عقب نباشیم. متاسفانه کرونا روی تمام برنامه‌های ما تاثیر منفی داشته، اما تلاشمان این بود که خودمان را با شرایط وقف دهیم و تمرینات را برگزار کنیم.

نصرآزادانی در پایان خاطرنشان کرد: شرایط تکواندو در بلژیک خوب است، اما قابل مقایسه با ایران نیست. باید تلاش خود را افزایش دهیم تا نفرات خود را به آمادگی مطلوب برسانیم و علاوه بر افزایش تعداد المپین‌های بلژیک، بتوانیم در المپیک توکیو هم نتایج خوبی کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری میزان

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::