شما اینجا هستید
اخبار برتر » کمرانی: انگیزه زیادی برای دور جدید تمرینات داریم/ نمی‌خواستیم همه چیز را از صفر شروع کنیم

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، مهرو کمرانی در خصوص دور جدید تمرینات تیم ملی تکواندو بانوان اظهار داشت: خوشبختانه تست کرونای بچه‌های ما منفی بود و می‌توانیم اردوی خود را بدون هیچ مشکلی برگزار‌کنیم. بازیکنان انگیزه زیادی برای نخستین اردوی تیم بانوان در سال ۹۹ دارند و امیدوارم بتوانیم برنامه‌های خود را به خوبی اجرا کنیم.

وی افزود: طبق برنامه ما اردو‌ها به طور پیوسته تا فروردین ادامه خواهد داشت و ۶ هوگوپوش حاضر در تمرینات باید نهایت تلاش خود را به کار ببرند تا کادرفنی بتواند بهترین تصمیم را برای رقابت‌های قاره‌ای گزینشی المپیک بگیرد.

سرمربی تیم ملی تکواندوی بانوان با اشاره به اینکه در تمام این مدت تمرینات ملی‌پوشان را زیر نظر داشته، تصریح کرد: اجازه ندادیم انگیزه تکواندوکاران از بین برود و به طور مداوم‌تمرینات آن را از طریق فضای مجازی رصد می‌کردیم. تمام این کار‌ها را انجام دادیم تا در اردو همه چیز را از صفر آغاز نکنیم.

وی با اشاره به اینکه تمرینات انفرادی با اردوی تیم ملی قابل قیاس نیست، گفت: درخواست اردوی مشترک و حضور در تورنمنت تدارکاتی را به فدراسیون داده‌ایم و اگر تورنمنتی در‌ اروپا باشد، خوشحال می‌شویم که در آن حضور پیدا کنیم. به هر حال باید هرطور شده بازیکنان را در شرایط مسابقه قرار دهیم.

کمرانی در پایان در خصوص شکست ویروس کرونا خاطرنشان کرد: این ویروس واقعا سخت است و من توانستم آن را شکست دهم، اما از مردم خواهش می‌کنم تا تمام پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا بتوانیم به کمک هم از شر ویروس منحوس خلاص شویم.

منبع: خبرگزاری میزان

پایگاه خبری تکواندو پلاس | :: خبر :: تحلیل :: گزارش :: دنیای تکواندو ::