شما اینجا هستید

اخبار برتر » خواجه حسنی: حضور مردانی در هر تیمی غنیمت است/ در جهت ارتقای تکواندو کشور تلاش می‌کنیم

Rate this post

به گزارش پایگاه خبری تکواندو پلاس، سلمان خواجه‌حسنی در خصوص جذب سجاد مردانی کاپیتان تیم ملی تکواندو اظهار داشت: سجاد کاپیتان تیم ملی است و حضورش در هر تیمی غنیمت است. مردانی به عنوان بزرگتر می‌تواند نقش لیدر را  ایفا کند و به سایر بازیکنان انگیزه بدهد. سیاست باشگاه مس کرمان از گذشته حضور بهترین‌ها بوده است.

وی تصریح کرد: هادی ساعی، بهزاد خداد، هادی افشار، مجید افلاکی و دیگر بزرگان زمانی در مس حضور داشتند که باعث انگیزه تیم و پیشرفت تکواندو کرمان بودند. در سال جاری نیز بنا بر تجربیات گذشته سعی کردیم نقاط ضعف خود را پوشش بدهیم و بزرگان را به تیم بیاوریم تا هم حضور آنها باعث انگیزه بازیکنان جوان تیم شود و هم در نتیجه‌گیری نیز عملکرد بهتری داشته باشیم و به روزهای اوج خود بازگردیم.

سرپرست تیم تکواندو مس کرمان در خصوص رقابت این تیم با کن برای جذب مردانی گفت: ما با تیم کن در زمین رقیب هستیم و بیرون زمین دوست هستیم و در جهت ارتقای تکواندو کشور تلاش می‌کنیم. همه تیم‌های تکواندو از جمله کن و مس یک مسیر را دنبال می‌کنیم و آن پیشرفت تکواندو ایران است.

خواجه‌حسنی در خصوص اینکه شنیده می‌شود مبلغ قرارداد مردانی یکصد میلیون تومان است، تاکید کرد: شاید یک چیزی بیشتر باشد و این مبلغ را تایید نمی‌کنم. مبلغ قرارداد مردانی بیش از یکصد میلیون تومان است و اگر مردانی صلاح بداند رقم قرارداد خود را اعلام کند ما در این زمینه مشکلی نداریم. مردانی قول داده است در تمام بازی‌ها برای ما بازی کند و می‌دانیم بازیکن بسیار متعهدی است. من و مردانی زمانی در لیگ بازی می‌کردیم و حالا می‌توانیم بگویم بمب نقل و انتقالات در کرمان ترکید.

وی تصریح کرد: ما دو بمب دیگر نیز داشتیم که نترکید. باشگاه مس به دنبال جذب آرمین هادی‌پور بود و با این بازیکن صحبت کردیم و تا یک جایی هم جلو رفتیم. آرمین نیز راضی به حضور در تیم ما بود، اما باشگاه دانشگاه آزاد هر جور بود او را راضی کرد. پیشنهاد ما خیلی بیشتر از مبلغ مورد توافق دانشگاه با او بود. بمب دیگر ما نیز یکی از بازیکنان کن بود که دیگر مایل نیستم در مورد وی صحبت کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

پایگاه خبری تکواندو پلاس | ::دنیای تکواندو :: خبر :: تحلیل :: گزارش::